Jump to content

solokaprik

Members
 • Content Count

  392
 • Joined

 • Last visited

 • Feedback

  100%

About solokaprik

 • Rank
  Member
 • Birthday 10/28/1993

Informace

 • Home
  Vidíte ten palác? Tak tam ne. (Praha, Czech Republic)
 • Hobby
  Headphones, PS3, Cars

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zdravim, co přesně znamená pojem PROMO u hry GTA V kterou dostanu při koupi XBOX ONE? http://www.alza.cz/microsoft-xbox-one-bez-senzoru-kinect-d1637901.htm Díky!
 2. Zdravim, už mně celkem štve hluk z mechaniky PS3 Super Slim... hraju GTA 5 a mechanika něco furt dělá, spíš to vypadá jako kdyby něco chtěla udělat ale nedodělala a tak se snaží furt dokola. :( Jak je hlučná vaše konzole při hraní her? Co znamená ta oranžová dioda na přední straně konzole? Díky
 3. Stačí provést formát v PS3 a vše jede :-)
 4. Vem tento zrovna jsem ho dával do PS3 a šlape jako hodinky http://www.alza.cz/seagate-momentus-spinpoint-m8-500gb-d374873.htm
 5. mají ho tam podle webu az 3 kila, tak to jde :)
 6. Ok, dík. Našel jsem doma nějaký starší notas, snad tam bude aspon 160GB diskl abych ho tam hodil. Jinak potřebuju sehnat rámeček, zítra se jdu poptat do Electroworldu snad budou mít:/
 7. Jen se ještě zeptám, když si teda pořidim ten s 12GB interní paměti, budu moct normálně vše hrát atp akorát nebude místo na dema her, písničky, filmy atp?
 8. Jo asi to tak udělám, mám 320GB disk v xboxu tak ho hodim do PS3, ale co dám do Xboxu místo něho? Nějaký návrh?
 9. Dobře, díky hoši. Musle jsem si pár věcí připomenout. Ještě kde koupim rámeček, nemohu ho nikde najít dostupný. Mohu do něj vložit jakýkoliv 2,5 HDD?
 10. Zdravim, chystám se znovu přejít z Xboxu na PS3. Chci se zeptat k čemu slouží HDD v PS3? Vystačim si s 12GB HDD? V Alze je za 4k uplně novy Superslim. Díky.
 11. Kluci, jak to je s těma dvěma osobama jak je přepínám k čemu to je?
 12. trochu starší topic :D Nicméně určitě používejte www.damejidlo.cz Vyberete místo kam mají jídlo dovézt a stránka vám sama najde restaurace, které k vám dováží a můžete od nich ihned objednat :-)
 13. Promaž si PM.. Máš plno a nejde posílat. Jinak koukám že dost lidí si na tebe stěžuje, proč? Vojeb?

 14. Díky alespoň za jednu zkušenost :-)
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy