Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

JTAG Xenon


Anubis1

Otázka

Koukal jsem ze pro Xenon jsou dva zpusoby upravy pro vycteni prez LPT a to 3 odpory nebo 2 diody. Nikde jsem se ale poradne nedocetl co je spolehlivejsi pro vycteni NAND. Ptam se proto, jelikoz vycteni trva docela dlouho tak abych to nemusel x krat predelavat a vycitat znovu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

25 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
prave ze 16mb a to jsem cetl ze to ma byt cca tech 45 min jak pises. Pajeni jsem zkontroloval a vse OK. Na ten NAND USB programmer jsem koukal, ale nenasel jsem zadnej navod na stavbu.

tak uz asi neco mam najityho

http://www.jtagwiki.de/index.php?title=JTAG_Hack_durchf%C3%BChren

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

To uz je na me moc, kdyz je potreba programovat PIC. Na to nejsem vubec vybavenej. To bych musel jeste bastlit programator.

Ja tak pripajet nekam par dratku nebo nejake soucastky, ale tohle asi ne :-(

Tak nakonec kamos ten PIC naprogramuje. Prej na to ten kram doma ma :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Koukal jsem ze pro Xenon jsou dva zpusoby upravy pro vycteni prez LPT a to 3 odpory nebo 2 diody. Nikde jsem se ale poradne nedocetl co je spolehlivejsi pro vycteni NAND. Ptam se proto, jelikoz vycteni trva docela dlouho tak abych to nemusel x krat predelavat a vycitat znovu.

delas neco spatne, neres picy, nez to postavis tak to mas vycteny s tim co mas, osvedcenej zpusob pres LPT je zapojeni 5x 100 ohm odpor, 1x dioda, a 1 drat natvrdo, celkem se zapoji 7 dratu, pro vetsi jistotu je dobry ukostrit opleteni lpt kabelu na zem xbox mb. 1 vycteni trva 40 min (pres cmd a nandpro) pres jtagtool je to pomalejsi a ne tak spolehlivy.

dalsi 2 diody a jednu dratovou klemu zapojis az po vycteni nand a flashnuti xellu aby ti nabootoval xell kvuli cpu key.

nemusis pak nic odpojovat, staci vytahnout lpt z kompu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu