Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Live a xdg3


danecek

Otázka

Ahoj nikde jsem nenašel moc konkrétní odpověď, tak se zeptám přímo, mužů dostat BAN za to že jsem hrál např. hru Batman pouze off-line nebo gow 3? Ani s jednou hrou jsem se nikdy nepřipojil na internet a na live chodím pouze, když stahovat dema a videa. Můj Xbox Arcade Jasper má nejnovější Flash (LT 2.0) a Dashboard.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

22 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
a to si vyčetl kde ? o ničem nevím,,,jsou jen spekulace

c4eva píše o content integrity verification u XGD3. To ale právě LT+ 2.0 obchází a i hra vypálená bez posledních 1 až 2 procent se tváří normálně (jen Forza je problémovější). Ale XGD3 hry by momentálně měly být stejně "bezpečné" na live jako XGD2 hry, aspoň co c4eva tvrdí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
c4eva píše o content integrity verification u XGD3. To ale právě LT+ 2.0 obchází a i hra vypálená bez posledních 1 až 2 procent se tváří normálně (jen Forza je problémovější). Ale XGD3 hry by momentálně měly být stejně "bezpečné" na live jako XGD2 hry, aspoň co c4eva tvrdí.

však takhle jsem to myslel,,nebát se Banu---- on jednou stejně přijde :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Hrajte si co chcete...jestli že jste hráli pálenky na lvie máte 50% šanci banu ať ríká kdo chce,co chce...já hraju pálenky na live 3 roky ....dostal jsem letos ban a za týden mi ho MS zrušil s omluvou...prostě každý xbox se chová jinak kupříkladu číslo dvě každý kdo updatoval předchozí dash přišel o flash...já updatoval a flash mi nesmazal...takže hrajte dokud můžete.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
určitě přijdou banový vlny,hlavně nelez na XBL MS kontroluje CRC hlavně u XGD3 her...

Od 11.11 se můžete na xbox live setkat s aktualizací dashboardu na 13604. dle informací, které jsou k dispozici není problém s aktualizací, aktualizace Dashboardu nepřemazává firmware mechanik ani se nejedná o novou banovací vlnu, která byla ohlášena před Vánoci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Od 11.11 se můžete na xbox live setkat s aktualizací dashboardu na 13604. dle informací, které jsou k dispozici není problém s aktualizací, aktualizace Dashboardu nepřemazává firmware mechanik ani se nejedná o novou banovací vlnu, která byla ohlášena před Vánoci.

prosím at je to pravda :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu