Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

FIFA 12- problem v online modu


wesick

Otázka

Koupil jsem si,jak už to bývá zvykem Fifu s pěti lidma.. Vše funguje v pořádku,akorát se nemůžu za žádnou cenu spojit s kámošem,kterej má hru na BD.Když dám přátelský online match,tak spojení nejde navázat a když to zkoušíme přes zápasovou lobby,mě to hodí hlášku,že buď sem nedokončil registraci na EAarena.com(registrace je v pořádku a dokončená) nebo že jsem porušil smluvní podmínky a mám kontaktovat podporu EA.Máte někdo stejný problém,nebo aspoň radu co dělat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Já mám taky FIFA12 s 5ti lidma a hraju s kámošem co má BD online matche v pohodě...žádný problém u online jsem ještě neměl ať už v ultimate online turnajích, nebo s přáteli...online sezóně....žádný problém...takže sdílením to asi nebude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No my s kámošem máme stejného poskytovatele internetu (kabelovku) a jak na xboxu tak teď na PSku se nepřipojíme proti sobě. Zkoušel jsem dneska trochu projít google a všude píšou o otevření portů a DMZ na routeru. http://forum.ea.com/uk/posts/list/1036397.page , zkuste tady podle toho nastavit ty porty, ale mě osobně to nepomohlo, ale kdo ví :)

EDIT : Zkuste si oba dva první nastavit DMZ na IP PS3, když to nepůjde tak pak ty porty...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu