Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Dead Space 3!


mendlik18

Recommended Posts

isaax-game0-img207630_200x113.jpgPředem vás chci varovat, že, ačkoliv se "to" asi stane před vydáním hry velmi diskutovaným tématem a budete o tom číst všude, v tuto chvíli jde o spoiler střední velikosti k Dead Space 3. Neřekne vám, že někdo umře nebo se objeví naživu, ale věnuje se Isaacovi a jeho... stavu. Pokud chcete zůstat tabula rasa a stačilo vám prosáknutí informace, že se třetí díl bude odehrávat na zamrzlé planetě Tau Volantis, tak zbytek článku přeskočte.

Ten zbytek odvážlivců jest samozřejmě vítán. Isaac na Tau Volantis své dobrodružství se spoustou sněhu nezačne. Začne na základně, odkud je vyslán na Tau Volantis, aby zachránil důležitou ženu (vědkyni?) a přivezl ji zpět na Mars. Nicméně, na Tau Volantis nesestoupí jeden Isaac, sestoupí tam rovnou dva... v jedné hlavě. Ano, je to tak, Isaacovi podle všeho přeskočilo. A já se mu nedivím.

V trojce totiž už trpí rozdvojením osobnosti, takže mu bude společnost dělat „Stínový Isaac“, který s ním bude vesele komunikovat a dokonce jej budete moci občas vidět ve stínové podobě. Stínový Isaac je ovšem tvor velmi zlomyslný, sarkastický a neustále kritizující svou polovičku, která má kontrolu nad tělem. Takový Ten druhý od Maxmiliána z Kulhánkovy Cesty krve.

Kupříkladu, když Isaac spadne do tunelu, dozví se, jaký je ♥♥♥♥♥. Ten pravý Isaac se samozřejmě se svým druhým já bude i hádat, takže čekejte pořádnou tirádu uprostřed mise, kdy se máte bát vydat zvuk. Třeba. Každopádně jde o prvek, s nímž se dá dobře pracovat a může nabídnout hodně po scenáristické i herní stránce. A kdoví, třeba Isaacovi nehráblo a půjde o nějaký složitější problém. Třeba drogy. A pak se zjistí, že Isaac je celou tu dobu jen v delíriu na odvykačce a má děsivé halucinace o tom, že je důlní inženýr někde v budoucnosti a de facto zachraňuje lidstvo...

Zdroj: Games.cz

zdroj:

Sili

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem nejdřív hrál 2 a pak 1 a obojí se mi zdálo perfektní. Každý díl má v sobě něco jiného a v podstatě je úplně jedno jestli si zahraji první nebo druhý, obojí je super hra :) Tajže na třetí díl se těším, ale hlavně doufám, že tam budou pořád ty zmutované potvory :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přizpůsobení sněhuláci :cheesygrin:

Plazmový sněhuláci a plazmovýma sněhovýma řezačkama... Já mám hodně rád Vetřelce (nejvíce dvojku) a první díl mi atmosférou tenhle film hodně připomínal.. hutna , hororová sci-fi thriller akce :D....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu