Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

multiman nezobrazí hry na interním hdd


šméčko

Otázka

Mám problém, multiman i gaia mi zobrazují pouze usb hdd a interní nikolik potřeboval bych poradit co s tím.. a druhá věc, pokoušel jsem se přejmenovat složky a když jsem tu s hrami tzn. game zkusil přejmenovat na gamez tak mi teď nefuguje vůbec nic, ani multiman a ani gaia jenže bez multimane už se ani nepřipojím přes ftp abych to opravil tak se chci zeptat jestli můžu cfw kmeaw nějak reinstalovat aniž by se v něm něco posralo

tedy jestli má ten reinstal vůbec smysl jde o to aby to ty složky přepsalo, popř. nějakej soft na ftp co poběží i z usb abych to mohl opravit

dík za vaše reakce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

15 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Ja to opravujem cez FileZilla avšak musí byť zapnutý server na ps3. Pekne ti ukáže štruktúru na hdd a dá sa presúvať, mazať, kopírovať. Podobá sa to klasickému prieskumníkovi vo Windowse. Určite to nerob cez multimana. Nemusíš kvôli tomu reinštalovať firmware. Gaia má v sebe tiež implementovaný server.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

tak ty složky jsem přes gaiu opravil ale pořád nevím jak udělat aby mi šli hry z hdd a to jak v gaie tak i multimanovi.. ani jeden program je nezobrazuje, nevím proč. Hry jsou na hdd ve složce gamez zkoušel jsem dát i do GAMEZ ale taky nic z usb jdou v poho ale tady vážně nevím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Složka game(malým písmom) je interná pre ps3 a slúži ako databáza, tam nič neinštaluješ a neprepisuješ, složka GAMES(veľké písmo) je pre multiman a složka GAMEZ (veľké písmo) je pre Gaiu. Gaia so složkou GAMES pracovať nevie ak si použil balík Gaia 2.05 GAMEZ.pkg, ale Multiman vie pracovať s obidvomi složkami.

Odstráň složky GAMEZ a GAMES cez Gaiu alebo multiMana, potom odstráň aj programy Gaia a multiMan, pridaj ich na flešku, nainštaluj súbor Gaia 2.05 GAMEZ.pkg, nainštaluj súbor multiMan.pkg.

ŽIADNE ZLOŽKY NEVYTVÁRAJ, tieto programy si ich vytvoria sami. Doporučujem nainštalovať novšiu verziu mM 2.09 BASE http://ps3.dashhacks.com/downloads/multiman

PS: ak máš na disku už nejaké hry, tak zložky ponechaj a skús preinštalovať iba balíky Gaia-GAMEZ.pkg a multiMAN.pkg.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

no zatim mi to pořád nefunguje, já nevim.. :D když sem přecházel z 3.41 tak mi, teď nevím přesně jesltli gaia či mutliman, detekovali původní složku s hrami a sice složku OMAN na čež jsem předpokládal, že si ty hry správně přiřadí do nové složky což proběhlo, aktuálně jsou hry ve složce gamez když isntaluju gaiu, tak si můžu vybrat buĎ to GAMEZ nebo GAMES, složku kterou si vytvořím se objeví na hdd a je prázdná.. multiman mi zatím nereagoval na nic ten furt bere pouze externí hdd, kde jsou hry ve složce GAMEZ jinak z interního hdd nebere nic. Gaia se chytá pouze pokud hry přesunu ze složky gamez do složky GAMEZ, ale přímo manager mi pak zobrazí pouze to konkrétní id ''BLES00956'' a nikoliv název hry s ikonkou a tak nejde spustit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ešte raz to vysvetlím. NEVYTVÁRAJ žiadne zložky!!!!!! Tie si programy mM a Gaia vytvoria. Zložku gamez (malé písmo)ktorú používali ranné JB 3.41 môžeš zmazať a je ti pri CFW 3.55 na nič. Všetko presuň do GAMEZ tzn. hdd0\GAMEZ\ID_hry. Aktualizuj manažéra mM. Gaiu môžeš nechať 2.05 ta fachčí.

Urob následovné:

1. zmaž oboch manažérov

2. zmaž zložky GAMES a GAMEZ

3. nainštaluj mM a Gaia manažér s prívlastkom GAMEZ tzn. Gaia 2.05_GAMEZ.pkg, u mM je to jedno ten pracuje s obidvomi zložkami

4. aplikácie ti vytvoria zložky GAMEZ alebo GAMES tzn. v hdd0\GAMEZ alebo hdd0\GAMES

5. všetky hry zo zložky gamez(malé písmo) presuň do zložky GAMEZ tzn. hdd0\GAMEZ\ID_hry, ale pozor!!!! MUsíš to dať iba do GAMEZ lebo Gaia so zložkou GAMES pracovať nevie.

post-43408-14687158463241_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

šak já žádné složky nevytvářím a dělám to jak píšeš jen s tím rozdílem, že ty hry na hdd mám ve složce gamez a po naistalování obou managerů kdy si sami vytvoří složky GAMEZ a GAMES pak zkoušim hry mezi složkami přesouvat jestli se nějáký manager chytí a nic

podle mě se tvým postupem nikam nepohnu, až zase reinstaluju managery a vytvoří se mi na hdd složky GAMEZ a GAMES tak jediný co můžu udělat je opět zkopírovat hry z aktuální složky gamez do GAMEZ a dostanu se zase tam jako jsem teď gaia mi hry detekuje ale zobrazí pouze název složky s hrou, tedy id hry, a hru samotnou nikoliv a u složky GAMES se nechytá ani jeden manager, GAMES vytváří sám MM i když složku smažu MM si jí při každém spouštění zase vytvoří, takže tam ani není nutná reinstalace

edit:

jako jediný řešení se jeví tam ty hry přes ftp znovu nahrát, zkoušel jsem uncharted 2 a funguje, takže to nejspíš takhle zdlouhavě budu muset udělat se všemi, jinak nevim..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Keď ti nikto iný neporadí tak už fakt neviem čo s tebou. To čo som písal je úplne normálne a pokiaľ to u teba nefunguje tak to neznamená, že to nefunguje inde. Na začiatku si pomiešal hrušky s jablkami tak sa nečuduj, že ti celé psko zblblo. Presúvanie cez ftp robím aj ja, ale ako píšeš je to veľmi zdĺhavé zvlášť, keď máš disk plný hier, filmov a pod. Ale aj táto činnosť sa dá urýchliť. V strome Filezilly na pc presunieš hry myšou zo zložky gamez do GAMEZ. Pri tomto postupe čakať nebudeš lebo to mám vyskúšané. Iné je to, keď presúvaš súbor z pc do pska a opačne. To si vlasy trhám aj ja.

Nahraj tam 2-3 hry a uvidíš či to pomohlo. Osobne som to nikdy nemusel takto komplikovane riešiť, ale keď iné riešenie nie je tak čo už.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu