Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Elite vs slim


BigTomik

Otázka

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

No nevím , nevím podle mně se Elite vůbec nevyplatí.... Jak si zmínil je hlučnější, žere víc elektřiny a nemá wi-fi ( Teda pokud ho nekoupíš...). Navíc slimko je menší, má menší zdroj ( cihlu :D ) Ale tohle všechno už se řešilo asi 1223545654446887899 krát.... Jedině že by se mu nějak extrémně Struhadlo nelíbilo ale to je věc názoru ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Podle mě teda pokud mu jde o peníze tak se vyplatí jít do elite... já sám mám taky elite a nestěžuju si... pokud hraješ hry z HDD tak je hlučnost mizivá, elektřina mě nějak extra netrápí a na internet mám xbox připojený kabelem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Určitě se vyplatí mít Xbox s HDD, takže v úvahu připadá elite nebo arcade + HDD nebo Slim premium system. Pokud jde o cenu, bral bych klidně i fata, ale revizi jasper, ty predtim se nevyplatí kvůli riziku RROD.

Co se týče hluku, měl jsem oba a výrazný rozdíl to není, i když poznat to jde. Největší hluk stejně ale dělá mechanika, což se eliminuje HDD. Rozdíl mezi fat a slim je i více než 1.000,- což nejsou peníze k zahození...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Dále také co se týče flashování, pokud k tomu někdy dojde, tak FAT (xbox360 originál) jde rozhodně lépe. Jak říká Zoombik tak jedině revize Jasper a s hlukem problém není když se hraje z HDD. Když na slim hraješ bez HDD je hluk stejný jako na FAT, protože mechanika neskutečně řve. Nehledě na to, že mechanika při silném hraní vydrží tak 2 roky jak u FAT tak u slim. Takže rozhodně se doporučuje instalovat hry na HDD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu