Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Grafika> konecna...


Rychlahuba

Otázka

Ahoj lidi, mam mensi problem... Rano si vztanu, zapnu PC a jen si mi protocily vetracky udelalo to pip a konec. Tak si rikam ze asi nejakej skrat nebo co, tak mackam tlacitko jak blazen a uz se ani vetracky neprotocily. Vypojil jsem zdroj, odpojil grafiku, zapojil zdroj a vuala... PC najel (samozrejmne jsem videl kulovy). Zkousel jsem s grafikou snad vse, dokonce jsem i vymenil pastu. Mam to chapat tak ze grafika odesla do herniho nebe?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

11 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

No takhle, ta nvidie je starší a víc topí (a žere) a má větší propustnost a čtvrt giga navíc do paměti, atina 6850 o fous větší frekvence ...

já bych momentálně díky vlastním zkušenostem s ovladačema od ATIn (AMD dobře no) bych nejradši chtěl nvidii, jenže ted si zas dělám zálusk až bude 7. řáda AMD karet... další faktor je taky za kolik to bereš ty karty

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

tu 6850 bych bral od gigabite ( nejaka OC verze) za 3500Kč a tu Nvidii 470 taky za 3500kč z aukra. Asi pujdu spis do te AMD uz jen kvuly te zaruce, protoze kdyby se mi odpalila i tato, tak by me asi jeblo. Rodil zas takovy neni ne? Sice ma Nvidia vetsi prostupnost a pamet ale AMD to zas dorovnava taktama, navic co jsem slysel se da pekne taktovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu