Jump to content
  • 0

dashboard 13604


kony1468626642

Question

17 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

toro : nevim o co ti jde, co ctu tvoje odpovedi v ruznych tematech tak jsi asi asi trosku mimo.... Vsude vsechny urazis, uvedom si ze se netoci vsechno kolem lidi co vsechno umi (zaplati) atd.... Nejsem zrovna clovek, ktery nerozumi tematu a neumi pouzivat PC. Delam 26 roku u PC(zacal jsem kdyz byli salovy Pocitace s velkym P, zdroj byl velky jako cely byt tvych rodicu), ale podle toho jak mluvis tak kdyz si zacinal tak byli CPU kolem 2 GHz, ja jsem zacinal kdyz byli kolem 2 MHz. Prosim aby si me prestal urazet.

Prisim o moderatory o promazani tematu

Link to comment
Share on other sites

  • 0
v tom pripade se taky omlouvam.... taky jsem si toho nevsiml.... Ale nevim proc, ale proc byl tvuj prispevek editovan,,, rekl bych ze tam bylo uplne neco jinaciho... ale to je jedno... kaslem na to, budem se drzet tematu

Podle času , kdy byl editován se můžeš přesvědčit , že nejde o podvod a nebyl editován až potom co jsem ti napsal že jsem se ti omluvil ale jen o lepší formulaci . ten časový údaj oblbnout nejde .

Link to comment
Share on other sites

  • 0

OT

Nechci rýpat, ale rýpnu si trochu :D

Já jsem v sedmi letech začínal s počítačem Didaktik M a moc jsem tomu nerozuměl, dnes už vím, že jeho "procesor" jel na 4 MHz, ale tenkrát sem o něčem takovém neměl ani páru a snad mě to ani nezajímalo. Ale pokud jsi ty v sedmi letech začínal na sálovém počítači, pak skláním hlavu až k zemi před jedním z géniů světa :D

Pokud máš správně uvedený věk, tedy 33 let, tak před 26 lety ti bylo 7 a rok 1985. V té době byly sálové počítače už celkem velký pravěk a snad už nikdo je nepoužíval. Ve velkém byl rozšířený MS-DOS a data se ukládaly na diskety.

Takže pokud má toro silné kecy, tak ty aspoň 10x takové :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy