Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

---Grand Theft Auto V---


jakubgaluszka

Recommended Posts

Úplně souhlasím rokymzz, a taky jsem četl nějaké novinky o GTA V, a tam se nikde nepíše že tam nebude LV a SF, navíc v traileru bylo ukázáno jen LS. Takže doufám a budu doufat než to RG vyvrátí že tam bude celé Sanko nějak uprávené a hlavně zvětšené!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 470
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Zajimavej pristup......kazdopadne myslim ze jedno velke mesto stacilo. LC mi stacilo a verim ze i L.S. bude, ale doufam ze bude vetsin nez v SA.....
Tak víš co, Liberty City aka New York City je rozdēleno na 4 hl. části - Manhattan, Kings aka Brooklyn, Bronx, Queens
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak "zmensene", tim se nemysli male, ale kvuli schopnostem xboxu omezenu, uz tak to kolikrat xbox nestihal, pamatuju si, kdyz jsem to rozjel hodne rychle v algonquinu, docitali se textury tak pomalu, ze jsem pak jezdil jen po placce s osklivejma krychlickama (kdyz to nebylo nainstalovany samozrejme)....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tjn, ale že by byla omezená, zmenšená oproti PC verzi? To ne. GTA už je myslim od takového GTA III hlavně konzolovka, takže by to opravdu hodně lidí naštvalo..

Zmenšená sem myslel tak že by byla větší kdyby GTA nevycházelo na X360

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne omezena vuci PC verzi, ale naopak ze se budou vsichni muset ridit podle xbox, takze to bude pro vsechny omezeny stejne (coz je mozna duvod proc se nedockame celeho SA v takovych krasnych detailech jake jsme videli v traileru)...

Jinak jsem dost zvedavy na soundtrack, to je ma oblibena cast GTA.....dodnes posloucham K-DST z SA.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu