Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

---Grand Theft Auto V---


jakubgaluszka

Recommended Posts

Takže to že bude ,ví asi každý kdy se ale pořádně neví ,

ale co se ví...je že 2.11.11 bude první trailer.

http://www.rockstargames.com/

Pokusím se sem přidávat všechny média/odkazy na ně co budou.

TENTO TOPIC SLOUŽÍ K POSTOVÁNÍ VIDEÍ,NÁZORŮ A DISKUZI.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 470
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Jj ta zelená...něco to bude značit :)...jinak mě gta IV také bavilo ale chyběl mi tam ten venkov ty 'záhady'' atd...obě/všechny gta mě nesmírně bavili a dohrál jsem každé minimálně 2x jenže u SA jsem strávil 100+hodin a u IV 50cca (jedno dohrání)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pod slovem temny si predstavim neco jineho.....tohle bylo realnejsi, lehce vaznejsi ale porad plne cerneho humoru, samozrejme chapu ze to nekomu sedlo min nez SA, obecne mam za to, ze hodne fandu SA bylo tou "vaznosti" GTA IV dost rozladeno, ja jsem byl bnastesti ten druhy extrapol :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavne at je hlavni hrdina sympatak jako Niko a ne takova nevyrazna postava jako CJ, celkove mi sedli vic postavy z GTA IV presne mi sedli k atmosfere GTA, ikdyz v SE taky byla nektere dobre postavy, kazdopadne jestli byly ty zpravy o postavach z GTA 5 pravdive, mohlo by to byt zajimave...

Sakra jak ja jsem na to ohlaseni zvedavej, hlavne me zajima, kdo a kde....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

GTA je hra která by dle mě neměla být jen ve městě...jistě dřív to nikomu nevadilo ,jenže SA přišlo s průlomem a novými možnostmi...jenže pak zas uzavřeli IV odebrali možnosti prdli vás do jednoho města a konec...škoda proto právě doufám že to teď navedou zpět na koleje SA :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu