Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

---Grand Theft Auto V---


jakubgaluszka

Recommended Posts

No, akorát to bude zase trvat rok - dva po vydání GTA 5 než vyjde GTA-V:MP pokud vůbec vyjde, pač v normál multáku tolik možností a modu nebude, však se koukni na servery pro SA:MP jako je Valka Gangu 5, WTLS a tak, to už se nikdy nevrátí :(.

Jinak, už předem mi řekni na co si to hodláš koupit? Já kvuli tomu kdy to vyjde hned na Xbox, ale později, jestli bude GTA-V:MP (nebo něco jako je SA:MP) tak i na PC...

Ještě bych se zeptal, nějak na to mam náladu, nešel by někdo z X360 zablbnout na GTA 4? Ale jen datadisky, normal hru nemam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 470
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

No, akorát to bude zase trvat rok - dva po vydání GTA 5 než vyjde GTA-V:MP pokud vůbec vyjde, pač v normál multáku tolik možností a modu nebude, však se koukni na servery pro SA:MP jako je Valka Gangu 5, WTLS a tak, to už se nikdy nevrátí :(.

Jinak, už předem mi řekni na co si to hodláš koupit? Já kvuli tomu kdy to vyjde hned na Xbox, ale později, jestli bude GTA-V:MP (nebo něco jako je SA:MP) tak i na PC...

Ještě bych se zeptal, nějak na to mam náladu, nešel by někdo z X360 zablbnout na GTA 4? Ale jen datadisky, normal hru nemam.

Heh,MP je ohlášen :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

YaKuZa lol, já mam GTA 4 originálku na PC + PS3 a na X360 mám GTA: Episodes From Liberty City (2 dlc).

Jinak mendlíku, ano mp je ohlášen ale to je officíální MP rovnou ve hře, já mluvím o MP jako bylo u San Andreas který vytvořily nějací normální lidé/modeři.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, akorát to bude zase trvat rok - dva po vydání GTA 5 než vyjde GTA-V:MP pokud vůbec vyjde, pač v normál multáku tolik možností a modu nebude, však se koukni na servery pro SA:MP jako je Valka Gangu 5, WTLS a tak, to už se nikdy nevrátí :(.

Jinak, už předem mi řekni na co si to hodláš koupit? Já kvuli tomu kdy to vyjde hned na Xbox, ale později, jestli bude GTA-V:MP (nebo něco jako je SA:MP) tak i na PC...

Ještě bych se zeptal, nějak na to mam náladu, nešel by někdo z X360 zablbnout na GTA 4? Ale jen datadisky, normal hru nemam.

Mám GTA:EFLC takže někdy mužem dat,vlezem do helikoptery a začnem to tam kosit :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Heh, já jsem dělal "teroristický" útoky v SA:MP, ze shamalem, at-400 a andromedou (letadla), vždy si stoupli lidi zase na to letadlo, z rpg a dělávali jsme nálety na části měst jako SF ammo, wang cars atd, tam bývá v SAMP hodně lidí.

To my skáčem s padákem,střílíme po sobě a takové hlouposti...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvl 15 minut projet městem od "začátku" do "konce", to je trošku přehnaný ne? To ani nikdy neproskoumám všechny lokace, abych řekl pravdu tak mě i docela mrzí že to bude takhle velký, San Andreas či GTA 4 mapka byla dostačující. Ale stejně mě to neodradí, to snad nikoho - ne ? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvl 15 minut projet městem od "začátku" do "konce", to je trošku přehnaný ne? To ani nikdy neproskoumám všechny lokace, abych řekl pravdu tak mě i docela mrzí že to bude takhle velký, San Andreas či GTA 4 mapka byla dostačující. Ale stejně mě to neodradí, to snad nikoho - ne ? :)

A to počítej jen město né okolí :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu