Jump to content

NTB do 16 tisíc?


battman

Recommended Posts

Od PC musím upustit, tak bych chtě NTB. Podařilo se mi něco našetřit, ta bch potřeboval NTB za 16 tisíc na: Grafiku PS, vektory a 3D (kvůli renderování), střih videa (ne z HD kamery, ale třeba stop-motion apod.), adobe after effect a aby to utáhlo i tvoření hudby k těm videím. potom u mě samozřejmě na hry. Na značce nezáleží a možná by mohl být i bez OS, ale radši s ním.

Link to comment
Share on other sites

http://www.alza.cz/lenovo-ideapad-z570-cerny-d271895.htm

http://www.alza.cz/hp-probook-4730s-d258559.htm

http://www.alza.cz/lenovo-ideapad-g570-hnedy-d248056.htm

http://www.alza.cz/lenovo-ideapad-g570-hnedy-d248047.htm

co říkáš na tyto?

já osobně i z HD kamery občas něco střihnu na horším křápu a jde to...

Jde o to co od toho chceš=)

Ale raději bychsi přečetl recenze o přehřívání myslím že při stříháni atd bude asi větší problém s teplem ... když to pojede několik hodin na plnej výkon...

Link to comment
Share on other sites

Díky. Já asi budu dokupovat chladící podložku, nevím jak moc pomůže, ale asi jo. Zapomněl sem napsat jednu věc, že chci 15". budu ho totiž často nosit a na doma mám monitor. Asi si vyberu to stříbrný lenovo, ale nebudu ho kupovat teďka. Mám 10 tisíc a rodiče řekli, že daj až na vánoce, tak pak napíšu zkušenosti.. Ještě někdo má s nějakým skušenosti? Že má přímo v téhle cenové kategorii?

Asi vemu tenhle: http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=88772. Co sem čet o grafice ak za tu cenu je ten acer mnohem lepší

Link to comment
Share on other sites

ono názor od názoru je jiný... řekl bych že acer udělal pokrok ale stejně bych řekl že je na tom hůře než HP lenovo Asus ale jde o to jak který kus... ono v dnešní době je kus co kus jiný ale acer má spíše nějaký ten kus dobrý...=) Jako jestli by seděl notas stále doma jako stolní tak klidne acer koupit ale jak ho budeš tahat v taškách a pořád někde raději bych volil něco co je tvrdé... mám par lidí co měli acer a tahaly ho do školy a display jim zdechl tím že ho pořad někam braly... někdy i hned ze začátku jim praskl při otevření .... Acer má trošku levnější plasty no.... Nejlepší je jít někam a ohmatat si to =)

Link to comment
Share on other sites

Dost dobře to tu někde popsal anonymous, tím že acer má za stejnou cenu lepší HW vyplývá na povrch ten zásadní fakt - za míň peněz vyrobí něco co má stejný HW = někde musí ušetřit - materiály/design. Takže dřív odcházej panty, praskaj plasty, rychlejc se opotřebuje kontakt mezi deskou a displejem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy