Jump to content
  • 0

pořízení Xbox 360 + kinect


KaPi1468625429

Question

Zdravím všechny,

jsem už dlouhá léta pouze uživatel PlayStation 3, ale v současné době bych si rád pořídil také Xbox 360 (jsou pro to dva hlavní důvody - Forza 4 a Kinect). Dá se říct, že jsem vlastně nikdy Xbox 360 nehrál, pokud nepočítám nějaké chvilkové zkoušení v elektru, proto bych byl rád, kdyby jste mi zde sdělili vaše názory a informace. Financí není nikdy dost, takže je pro mě samozřejmě klíčová cena, ale samozřejmě také stav (mechanický i vizuální).

Posledních pár dní jsem hodně projížděl fóra a bazary, abych zjistil jaké verze Xboxu 360 vůbec existují a za kolik se dá sehnat "ojetý" Xbox, takže nějaký menší přehled je, ale není to ono :roll:

Nejdříve jsem měl představu, že koupím Xbox z 2. ruky za cca 3 tisíce včetně dvou ovladačů a budu mít přípravu pro kinect a Forzu 4. Pak jsem ale začal sledovat bazarové ceny kinectu a ty se většinou pohybují kolem ceny 2500,- Kč, takže ve výsledku by mě vyšel opotřebovaný Xbox + opotřebovaný kinect na cenu přes 5 000,- Kč a asi bych se horko těžko dostal na cenu nižší. Co se týče prodeje nějakého lepšího "bundle" z 2. ruky, tak tam by cena je taky kolem 5 500 až 6 000,- Kč.

Takže teď přichází moje klíčová otázka... Co se mi vyplatí více? Pořídit si opotřebený Xbox a kinect zvlášť nebo opotřebený "bundle" Xbox + kinect, a nebo mám zvolit zcela novou konzoli "bundle" Xbox + kinect z některého eshopu (jeden z nejlevnějších 4 GB = 6 500,- a 250 GB = 7 800,- Kč)?

Díky za každou radu a názor!

Link to comment
Share on other sites

4 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Důležité je, jestli hodláš xbox flashnout, nebo budeš hrát pouze originály. Pokud uvažuješ o flashi, tak nejlepší volba z "ojetých" je konzole s revizí základní desky Jasper, která nemá problémy s přehříváním a flash na ní je jednoduše proveditelný, bez ztráty záruky. Pokud pouze originály, doporučil bych zcela nový XBOX 360 Kinect Bundle.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Co se týče "flashnutí", tak to nejsem zatím rozhodnutý. Na PS3 něco takového neznám, takže jsem zvyklý kupovat většinou origo hry z 2. ruky za mnohem nižší cenu. Na Xboxu zase tolik her hrát nebudu (odhadem řeknu 5-7 her za rok), takže nastává otázka, zdali se "flash" vyplatí.

Děti zatím nemám, takže Kinect chci pro sebe a pro slečnu + pro občasné zrealizování "Kinect party" s kamarády :cheesygrin: Osobně jsem viděl jak se hraje Kinect Adventures, Kinect Sports, takže tohle bych vyloženě rád doma vyzkoušel, plus navíc se mi zdá zajímavý UFC Personal Trainer a Yourshape Fitness Evolved, takže i tohle bych pravděpodobně pro Kinect pořizoval.

Link to comment
Share on other sites

  • 0
Osobně jsem viděl jak se hraje Kinect Adventures, Kinect Sports, takže tohle bych vyloženě rád doma vyzkoušel, plus navíc se mi zdá zajímavý UFC Personal Trainer a Yourshape Fitness Evolved, takže i tohle bych pravděpodobně pro Kinect pořizoval.

Nie som si isty, ci ta to stale bude bavit :D Navyse ked je TV na stoliku, ktory je 50 cm vysoky, tak ten uhol sledovania v stoji tiez nie je bohvieco. To by chcelo pri hrani Kinectom TV zdvihnut, ale pozname moznosti panelakovych obyvaciek :) . Ja len, aby si nemal prilisne ocakavania :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy