Jump to content
  • 0

Nový začátek


Kastan

Question

Zdravím, už to bude přes rok kdy jsem se o XBOX scénu vůbec nezajímal protože prostě nebyl čas a ani se mi nechtělo. Když jsem si chtěl zahrát jednou za měsíc nějakou hru tak jsem jí patchnul na wawe 2 a nic neřešil. Jenže co jsem se ted dočetl když jsem si chtěl zahrát dead island, že bych musel updatovat dash a následně bych přišel o flash. Je nějaká možnost jak bych se stále ještě vyhnul flashi popř. nevíte o nějakém návodu podle kterého bych si ho popř. mohl přeflashovat sám ? Nic použitelného jsem nenašel. Mám starý arcade s thomson mechanikou a ixtreme 1.4 flashem. Díky moc.

Link to comment
Share on other sites

1 answer to this question

Recommended Posts

  • 0

Každá hra vyžaduje určitou verzi DB instalovanou v Xku, to se patchem obejít nedá. Ty nejnovější vyžadují samozřejmě nejnovější DB a od 2.0.13146.0 dochází automaticky k přeflashování mechaniky zpět na původní (stock) a tuším, že se i flagne konzole na ban.

Jeidná možná cesta je tedy flash na stock, nahrání nejnovějšího DB (nyní 2.0.13604.0) a flashnutí na LT+ 2.0. Jinak si bohužel žádné nové hry nezahraješ, nemnluvě o novém formátu ukládání her XGD3.

Pokud jsi zručný a máš starou mechaniku např. BenQ, lze si s trochou odvahy na vlastní riziko flashnout mechaniku sam, co je za mechaniku thomson, jak uvádíš, nevím. U Lite-On je to o něco složitější. Ucelený návod bohužel k dispozici nemám.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy