Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

LEGO Star Wars - pomooooc


cwapa

Recommended Posts

Cus,

jsme se dalk do tyhle super gamesky ale ouha u predposlendi mise IV epizody se me nedari najit co udelat

je to konkretne jak se vyleze z lisu na odpadky tak se vleze do takovyho hangaru tak tam udelam co jde a zbydfe me jen vozejk a nevim co dal, jedny dvere tam vzadu jsou ale i kdyz mam na hlave tu prilbu tak me to hlasi ze nemuzu jit dale

u V epizody na zacatku je strileci cast s raketkou ale tam podtrhnu 10 tech robotu ale co dal?

u VI. epizody se dostanu na konci prvni mise k tomu obrovskymu hajzlovi ale atd delam co delam ne a ne mu neco z jeho "energie" ubejt

najde se dobra duse ktery by me navedla....prolejzam ty levely uz hodiny a nemuzu najit cestu

diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[;221544']uz si to moc nepamatuju' date=' ale vim, ze v ty letecky misi v epizode V musis nabrat takovou tu minu a tu poslat do takovy brany... ta bouchne a muzes letet dal...[/quote']

uz jich tam skoncilo snad 100 a nic, 10 tech robotu padlo nic jineho me nenapada snad jen ty koule ale nereagujou.... ale gtreba se nesmi doprostred ani do stran(ale kam jinam pak...)

jiank nevite nekdo co to ostatni? byl bych vdecen bo sem na tom uz nechal oci....cumim na to i s lupou :) abyhc neco neprehledl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to konkretne jak se vyleze z lisu na odpadky tak se vleze do takovyho hangaru tak tam udelam co jde a zbydfe me jen vozejk a nevim co dal, jedny dvere tam vzadu jsou ale i kdyz mam na hlave tu prilbu tak me to hlasi ze nemuzu jit dale

Jestli je to to, co myslím a paměť mě nešálí, tak musíš nasednout do toho vozítka a rychle přejet takový červený destičky na zemi. Musí být prostě všechny zelený a pak se teprve dveře otevřou.

u VI. epizody se dostanu na konci prvni mise k tomu obrovskymu hajzlovi ale atd delam co delam ne a ne mu neco z jeho "energie" ubejt

Musíš na ni shazovat kusy skály, jen to mu ubírá energii. Akorát už si nevzpomínám, jak je sestřelovat, jestli klasickou zbraní, minou (mám dojem, že tam je Leia převlečená za Huntera a má k dispozici miny), nebo mečem...

Ale je to už dlooouho, co jsem to hrál, takže správnost bohužel nezaručuju :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

toho velkýho ,,hajzla" taky přemůžeš tim že: pomocí R2D2 nebo 3CPO (snad je to správně :oops) otevřeš ten poklop a vypadne jeden ten vojáček....ta velká příšera si ho vezme, zaleze do rohu a bude ho žrát.....v tu chvíli vystřel do tý bomby jak je v každym rohu.....mě se to takhle povedlo tak snad se to povede i tobě :wohow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v IV musíš tím vozíkem přejet ty tlačítka aby zezelenaly jak už bylo řečeno

v epizodě V musíš vzít tu kouli a thnou jí ke takvý čern zdí uplně tam vzdadu když bys do ní normálně střílel tak jí nezničíš jen tou koulí

VI ti pomže R2D2 a C3PO jak už bylo řečeno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dekuji vsem, na neco jsem prisel sam, neco odsud ale stejne jsem z casovych duvodu hru jeste nedohral..

diky hlavne za http://www.abcgames.cz/?p=navody_zobraz&ID=10466

to je brutus to ja rad

u VI jsme samozrejme r2d2 a c3po zkousel ale tomu hajzlikovi ty sutry neublizej furt ma plnej stav

ne a ne doufam ze nemam chybku nekde jinde a ze to delam jen spatne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu