Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Ftb 3


Slyrapjack

Otázka

Můj problém spočívá v tom že mám CFW 6.39 PRO B10 a chci si zahrát u FTB 3 multiplayer. Vždy mi to tam psalo že musím mít patch Socom 3 Online Patch který stojí 200 Kč na PSN. Tak jsem si pomocí UMDGEN + jedním patchem tu hru "hacknul (patchnul)''. Nakopíroval jsem to do PSP a spustlil jsem hru. Vše funguje jak má, tak dám multiplayer, a zmizelo mi tam že si mám stáhnout ten patch, přihlásí mě to na PSN. Jenže po přihlášení mi to napíše '' Please activate your copy Socom : ..................3 through the Account Managment option in the PSN''. Tak vypnu hru jdu na PSP do Account Managment, ale pak nevím co dál. Skusil jsem i PSNKiller a Lover ale mi to tam píše to sámé. Tak poraďte mi prosím, protože FTB 3 je super hra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Hele,SOCOM 3 a ModNation si můžeš koupit nebo stáhnout ale pro online potřebuješ si koupit "Online Voucher" z PSN za asi 300 kč,při Welcome Back byl ten Voucher k ModNation zdarma. Když s ito koupíš tak se ti to objeví v "...Account Managment option in the PSN'....'

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ale Fakt Než jsem do Socomu 3 dal přes UMDGen tak jsem se nemohl připojit ani na PSN a psalo mi to ať si stáhnu ten "Online Voucher" ale po tom patchi jse v pohodě připojim na PSN a jsem ve hře a napíše to '' Please activate your copy Socom : ..................3 through the Account Managment option in the PSN''

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu