Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Flash xboxu


moody999

Otázka

11 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

No ještě kromě kabelu je potřeba správný řadič nebo X360 USB pro a řízení napájení a u lite on také probe k vyčtení klíče. Vše si lze vyrobit doma na koleni z pár součástek nebo koupit hotové, ale to jsou poměrně vysoké náklady...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj, chci si koupit novy Xbox 360 250GB Kinect Bundle na http://www.alza.cz/microsoft-xbox-360-250gb-kinect-bundle-d188777.htm a mam nekolik otazek:

1) pujde tento model flashnout?

2) kinect chci posadit na horni okraj plasmy (rozmer okraje 2,5cm), musim si dokoupit nejaky drzak?

3) dokaze moje obycejna PC DVD vypalovacka vypalit hru na xbox?

4) mohu hry stahovat xboxem z netu primo na HDD xboxu a rovnou je hrat?

5) mohu hrat online multiplayer u stazene hry nebo jsou stazene hry pouze singl?

6) ztraci se i dnes flashem zaruka?

7) flash znamena dnes jen jiny software nebo take hardware?

8) pokud bych si v budoucnu dokoupil externi HDD, jdou hrat stazene hry primo z nej?

9) v baleni je uveden dalkovy ovladac, je to ten typ podobny jak na tv, tedy ten, co se prodava jako prislusenstvi?

10) musi se software nebo hardware nejak aktualizovat?

11) existuji po flashnuti nejaka omezeni oproti normalu, napr. v xboxlive?

Vim, ze je tady toho napsanyho spousty, asi vsechno jsem cetl, ale nejsem z toho moudrej, nekdo tvrdi to, ten zas neco jinyho :) Staci mi odpovedi ano ci ne, anebo par slov. Diky, moc mi to pomuze! kincho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

1. Záleží na tom jaká je tam mechanika-většina flashnout jde ale bez rozebrání ti to nikdo neřekne.

2. Ano

3. Nové hry XGD3 ne ( http://console-forum.net/tema/131029-fw-pro-dvd-rw )

4. bez úpravy ( RGH nebo x360key nebo wasabi ) ne

5. můžeš hrát i na live

6. ano

7. obojí

8. bez úpravy ( RGH nebo x360key nebo wasabi ) ne

9. ano

10.ano

11.podle toho co tím omezením myslíš ( musíš si dávat pozor a dodržovat určité věci )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

1. Pokud nemá mechaniku hitachi, tak ANO.

2. Je potřeba dokoupit držák.

3. Ano, ale nové hry ve formátu XGD3 je lépe pálit na vybraném modelu Lite-On s upraveným FW.

4. NE, hry se musí vždy vypálit na DVD+DL, jediný vyjímka jsou hry stažené (koupené) přímo z Live.

5. Můžeš i multiplayer.

6. U xbox slim je to pravděpodobné, záleží na typu mechaniky. Víceméně ANO.

7. Jen firmware v DVD mechanice.

8. Z externího HDD připojeného přes USB si xbox vezme jen 16GB, zbytek využít nelze. Hry se musí vždy vypálit, viz. bod č.4

9. V balení není uveden dálkový ovladač, ale bezdrátový "herní" ovladač (gamepad)

10. Software konzole se musí aktualizovat tak jak vychází updaty od MS, pokud chceš být připojený na Live. Flash je potřeba aktualizovat tak jak se mění podmínky pro jeho použití, je potřeba vždy sledovat fórum, abys měl přehled o tom co která aktualizace konzole s flashem udělá.

11. V podstatě NE

Na všechny tvoje otázky tady odpovědi jsou, stačí hledat a pozorně číst. Není to o tom, že si přečteš 10 příspěvků a budeš vědět všechno, je potřeba toho přečíst hodně.

edit: toro byl rychlejší :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

diky, toro :) takze pokud tomu rozumim dobre, ten 250GB HDD je mi na nic v pripade flashnuti, tedy v pripade, ze budu hrat pouze stazene hry primo z DVD. Staci mi tedy 4GB HDD. Rozdil v cene je cca. 1300 Kc, coz je dost. A za usetrene penize koupit novou vapalovacku a drzak:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
diky, toro :) takze pokud tomu rozumim dobre, ten 250GB HDD je mi na nic v pripade flashnuti, tedy v pripade, ze budu hrat pouze stazene hry primo z DVD. Staci mi tedy 4GB HDD. Rozdil v cene je cca. 1300 Kc, coz je dost. A za usetrene penize koupit novou vapalovacku a drzak:)

Ale není ti na nic : Nainstalováním hry a hraním z HDD nebo flešky si šetříš mechaniku , xbox je tišší a lépe se načítají DVD , rychlé pasáže a textury her

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu