Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

problém s abgx360 a vypalováním


andy3000

Recommended Posts

zdravím,

mám pár problémů:

1) stáhnul jsem si BF3 jak dvd1,tak dvd2 a batmana a na nově nainstalovaném abgx360 1.0.5 mi neprochází kontrolou a přitom ještě minulý týden ve verzi 1.0.2 mi PES 2012 prošel v poho. hlásí mi to chybu: error : batman.A.C-xpg.iso isn´t recognized as an xbox 360 iso or stealth file . Nevíte co s tím?

2) i když mi to neprošlo,tak jsem to zkoušel vypálit a to mi zas hází chybu,že se to na dvd nevejde,přitom to vypaluji na DVD,které vždycky fungují. Nevíte co s tím?

Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravím,

mám pár problémů:

1) stáhnul jsem si BF3 jak dvd1,tak dvd2 a batmana a na nově nainstalovaném abgx360 1.0.5 mi neprochází kontrolou a přitom ještě minulý týden ve verzi 1.0.2 mi PES 2012 prošel v poho. hlásí mi to chybu: error : batman.A.C-xpg.iso isn´t recognized as an xbox 360 iso or stealth file . Nevíte co s tím?

2) i když mi to neprošlo,tak jsem to zkoušel vypálit a to mi zas hází chybu,že se to na dvd nevejde,přitom to vypaluji na DVD,které vždycky fungují. Nevíte co s tím?

Děkuji

Doporučuji prolézt stránky tohoto fóra pořádně,než se zeptáš na něco,co se tady řešilo xxxxxxxxxxxxxx krát.....BF3 je XGD3 hra!A ty jak je všeobeně známo,zatím v abgx360 verifikovat nelze...a na pálení her v tomto formátu se používá upraveny FW pro vybrané vypalovačky-hledej ixtreme burner max

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přečti si něco o xgd3 hrách (do kterých patří i batmana forza 4) tyto hry se pomoci abgx neprojíždějí. normálně se nevejdou na dvd-dl, musis patil pomoci upravene mechaniky lite-on v pc. hledej, řeší se to tu v několika tématech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu