Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Špatné držení PSP


davidma

Otázka

Zdravím, tak jsem si pořídil PSP a docela špatně se mě drží. No docela brutálně špatně až je mě z toho do breku. :ziped: Po trošku delším hraní mě neuvěřitelně bolí prsty a navíc si PSP při hraní pravou rukou vypínám...nevím proč je to tlačítko na zapnutí a vypnutí umístěno tak blbě...fakt už nevím co dál, asi to prodám, protože na tom se fakt nedá hrát....máte někdo podobnou zkušenost? dík....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Myslim, ze mas abnormalni ruce, protoze tyhle problemy jsem nikdy u nikoho nepozoroval (zvlast s tim vypinanim) - ostatne si taky vsimni, ze si tu na to nikdo nestezuje :)

Kazdopadne mne napadlo, ze by ti treba neco takoveho pomohlo: http://www.dealextreme.com/p/flexible-hand-grip-for-psp-2000-27067

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak uvidíme :-). Zkusím ještě vydržet...A nestává se vám že občas vypnete PSP omylem? Mě se to teda stalo jednou, to jsem za přeháněl :)) ale když vidím jak je to tam umístěné a že o to rukou šmatlám, tak až se to tlačítko časem vyšoupe tak bych řekl, že bude ještě lehčí PSP omylem při hraní vypnout....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu