Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Reset Glitch Hack vs Lt 2.0


Recommended Posts

To se časem naučíš . Nyní když jsou problémy s vypalováním XGD3 her tak je lepší RGH .

problémy nejsou jenom potřebuješ Lite-On výpalku.

potom buď dáš 350 za ni a máš po problému nebo si zaplatíš RGH a máš taky vystaráno (pravděpodobně to vyjde dráž - v konečném důsledku ale nebudeš už chodit flashovat, takže se to časem vrátí)

Djay512:

s LT 2.0 si zahraješ online, RGH ne - tohle by to mělo rozlousknout ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Problemy prave ze jsou

problémy nejsou jenom potřebuješ Lite-On výpalku.

potom buď dáš 350 za ni a máš po problému nebo si zaplatíš RGH a máš taky vystaráno (pravděpodobně to vyjde dráž - v konečném důsledku ale nebudeš už chodit flashovat, takže se to časem vrátí)

Djay512:

s LT 2.0 si zahraješ online, RGH ne - tohle by to mělo rozlousknout ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neví někdo pls jak nastavit správně cestu aby hry byli vidět v knihovně fsd jak z interního tak i z externího hdd pokud ho připojím? Mám rgh od kanalizatora

a ještě prosím o návod jak správně udělat to aby fsd najížděl rovnou po spuštění...

děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nastavení cest ze všech zdrojů ( HDD1 , složky GAME , externího HDD ) se dělá v MANAGE GAME PATHS freestyle dashe . Divím se že k tak důležité věci jsem našel jen jeden nic moc dobrý videonávod :

.

Zde jsem našel videonávod na instalaci DASH LAUNCH .

Může někdo udělat překlad a navrhnout odpověď na otázky při instalaci DASH LAUNCH podle videa z youtube ? :

http://www.youtube.com/watch?v=th75WcLDGhA

Otázky na které se má odpovídat začínají v 2.15 minutě .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neví někdo pls jak nastavit správně cestu aby hry byli vidět v knihovně fsd jak z interního tak i z externího hdd pokud ho připojím? Mám rgh od kanalizatora

a ještě prosím o návod jak správně udělat to aby fsd najížděl rovnou po spuštění...

děkuji

Pro automaticke spusteni FSD potrebujes FSD2.0 RC2.1 a Dash Launch 2.25.

Na USB flash disk rozbalit FSD do slozky FreestyleDash. Z DashLaunch rozbalit z Installer/default.xex a sample_launch.ini do slozky Installer. Sample_launch.ini prejmenovat na launch.ini a prepsat v nem cestu Default = dle toho, kde bude slozka FSD na HDD nakopirovana (napr. Default = Hdd:\FreestyleDash\default.xex). Slozku FreestyleDash nakopirovat na HDD Xboxu dle zvolene cesty v launch.ini a Installer kamkoliv. Pak jen v Installer spustit default.xex. Po instalaci by se mel FSD spoustet automaticky.

Snad jsem na nic nezapomel :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady něco k těm cestám

Nejdříve zadáme cesty k hrám ,emulátorům, xbla atd.

to se dělá v settings

images?q=tbn:ANd9GcStivMjGrfLm__aKse4A-ldkqiVHVc-IQjiJTjpJpePqPWDwE72

takže si najedem na manage games path

a pak

Y slouží pro přidání cesty poté X pro uložení

až budete mít všecny cesty spusťte manualní scan a vyčkejte po prvé to bude na dýl ,měl by jste mít připojený internet a scan začne načítat z netu obrázky a info ke všem hrám co máte

hodně si všímejte lišty kde se vysvětluje co ktere tlačítko znamená

forum přímo tvurcu http://www.teamfsd.com/forum.php

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už dlouhou dobu váham jestli Lt 2.0 nebo RGH. Předem říkam, že mam ban, takže nějáký online hraní pro mě nehraje roli. Takže jsou pro mně rozhodující faktory asi nejvíc cena v první řadě. ikdyž by nebyl problém udělat trochu větší invstici do RGH, ale nevim jestli bych všechny jeho možnosti využil, a mam taky trochu strach jestli bych to všechno zvládal, připadá mi to hrozně složitý... Hrát arcade hry a dlc bych určitě uvítal, ale třeba jsem nikdy jsem teda nenarazil na žádný dlcčko nebo tak jako ke stažení? To by bylo asi k tomu RGH. U flashe mi je vše jasný, ten jsem měl doteď, akorát bych se chtěl zeptat jak se tady proslýchá, že jsou nějáký problémy s vypalováním nových xgd3 her? Že to jde jen na mechanikách liteon nebo co? Mám Lg a už jsem jednu xgd3 hru vypaloval pro kámoše, novýho batmana a funguje mu to... tak otázka je prostě jestli si za 300 nechat udělat novej flash a nic neřešit a nebo pořídit výrazně dražší RGH (kterýho se prostě dost bojim :D) a pak spouštět všechny typy her a pohodlně přes hdd. Na jednu stranu mě ten RGH dost láká a na druhou zase docela odrazuje, né jen tim, že já sám z toho mam obavy, ale třeba, že je to novinka a nevim jakou mají flasheři praxi s instalací, a jestli se tim zásahem do hw nezkrátí životnost konzole? Potřebuju asi nějákej impuls, abych se definitivně přiklonil na jednu, nebo na druhou stranu :D . Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemas se ceho bat pokud umis trochu ovladat PC aby jsi zvladl uzivat programy k tomu potrebne. Na netu jsou na vse podrobne navody tak staci jen hledat. Sice RGH je drazsi nez flash, ale ve finale usetris na DVD a navic mas vsechny Arcade a DLC zadarmo. Kazdopadne Xboxu tim zivotnost nezkratis. A ti co tuto upravu delaji tak urcite vedi co a jak, protoze by si nevzal nekdo na tryko zkurvenej Xbox.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Online můžeš hrát i s RGH musíš ale připojit do xboxu ještě tuto věc
[url]http://www.cygnos360.com/forum/index.php?topic=3147.0[/url]

po té můžeš přepínat zda chceš RGH NAND nebo originalní NAND. Budeš ale muset mít i flash mechaniky.

Uvažuju o koupi nového Ska. Když budu hrát offline (záloha) a pak budu chtít hrát online (originálka), tak to stačí přepnout a nic na LIVE nezjistí? Tuhle funkci jsem chtěl už dávno. Bylo by to boží.

Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukni se na tyto stranky tam to popisuji a i tam maji navrh reseni prepinani. je tam takovy malinkaty prepinac.

[url]http://www.cygnos360.com/forum/index.php?topic=3147.0[/url]

[url]http://unmrkd.net/heavenlymodz/wp-content/uploads/2011/09/mufsta_switch.jpg[/url]

Kdyz by jsi do toho sel a chtel to objednavat tak jsem ochotny si taky jednu karticku koupit a podelit se o postovne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu