Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Arkham City - sberatelska edice


007jarda

Recommended Posts

Zdravim!

Mam dotazek, poridil jsem si sberatelskou edici Arkham City na PS3 a hra neobsahuje animovany film Gotham Knight. Co jsem tak projizdel clanky, tak tomu asi tak skutecne je

nebo jste nekdo mel toto v baleni? Vtipne je, ze ani ceske eshopy si asi nejsou jisti, napr. game.cz ma obrazek spravny, ale popis spatny, kde o filmu pise a (x)zone to ma naopak

popisek spravny a obrazek spatny :roll:

http://www.jrc.cz/hra_ps3_batman_arkham_city_collectors_edition

http://www.xzone.cz/download/batmance.jpg

Diky Jarda

Update

P.S: Rekl bych, ze tomu je tak na 100 procent, pac jsem nasel ceske rozbalovani edice a neni tam!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tuhle verzi mam doma, je super :) Jediny co mi vadi, ze tam neni klasicka ps3 krabicka na disk.

Jsou tam jen kody na kocici zenu, obleky pro Batmana a kod pro stazeni soundtracku, samozrejme figurka a artbook s hrou.

Bohuzel film jsem tam taky nemel, na krabici v popisu obsahu ale taky neni.

Zrejme zase nejaka zmena jako tomu bylo u Battlefieldu 3, ktery mel obsahovat kopii Battlfieldu 1943.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neni tam, psal jsem i do (X)zone, zajimalo me to a EU verze to proste nema. Ikdyz na edici setrili, viz. krabicka, mohl bejt peknej steelbook nebo soundtrack, jen ke stazeni, je to pekna edice a stala slusne penize, proto to setreni :-) Jinak ja vlastne nemam ani klasickou krabicku na prvni dil, jedinej Batman mi to kazi :-D

Tuhle verzi mam doma, je super :) Jediny co mi vadi, ze tam neni klasicka ps3 krabicka na disk.

Jsou tam jen kody na kocici zenu, obleky pro Batmana a kod pro stazeni soundtracku, samozrejme figurka a artbook s hrou.

Bohuzel film jsem tam taky nemel, na krabici v popisu obsahu ale taky neni.

Zrejme zase nejaka zmena jako tomu bylo u Battlefieldu 3, ktery mel obsahovat kopii Battlfieldu 1943.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm, tak v UK a US to asi maji, u nas jsem psal jeste do JRC a skutecne u nas ten film neni, nevim, jak tomu skutecne je, ale i treba na nemeckem amazonu pisou, ze film je obsazen, coz mi pripada divne, ze by jen v CR film nebyl, neni napsan ani na krabici, treba mame specialni baleni pro VYCHODNI EVROPU :-)

Já v balení blu-ray s filmem Gotham Knight měl. Ale nekupoval jsem hru v ČR, ale z Anglie ze zavvi.com...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, to je take mozne, kurna ja to budu muset zjistit s urcitosti :-)

Edit: Tak jsem koukal na x-videii na youtube a XBOX360 to ma u vsech, aspon to tak vypada, PS3 jak kdy :-) Nasel jsem s i bez, tak fakt nevim, asi jim dosly disky :-)

Nevím to na 100%, ale někde jsem četl, že ten film je pouze ve speciálce u Xboxu ;).
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No uprimne ten film jsem videl a o mnoho jsme neprisli, je to vazne slabi.

Jestli ma nekdo chut na skvelej Batman animak kouknete se na fil Batman Under the Redhood (cz Batman a Redhood).

Co mi vic vadi ze v colectorce neni jsou nektery veci co byli za predobjednani na ruznych saitach. Byl Robin do challengu a Jokerova challenge arena. No Robina se snad pomoci DLC dockame.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu