Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jaký CFW na PSP E-1004 ?


ArleOne

Recommended Posts

tak jen pro informaci.. PSP E-1004 vlastnim, a 6.60 na nem nejede.. je v nem soft 6.50 a to psp je absolutne ocesany. Pro upresneni, psp si koupil jeden z pribuznych a mel jsem tu moznost abych ho mel v rukach.. jinak kazdej napad na cfw jakykoliv uvitam :-) ale jen pro ty co toto psp take vlastni, takze 6.60 na nem bohuzel nejede..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Zdravím, právě jsem taky koupil PSP E-1004 a mám k dispozici i Pandora baterku. Tutoriálů na permanentní CFW pomocí pandory jsem našl plno, ale nikde autoři neuvádí, jestli jsou kompatibilní i s E-1004. Většinou píšou, že jsou podporováno jakékoliv psp z modelové řady 1000, ale otázka jestli se tam počítá i osekané E-1004. Jelikož je to nový, tak se bojím, že to bude mít tu desku, která je proti hacku přes pandora baterku chráněná? Zkoušel jste to už někdo? Nemůžu tím to psp bricknout?

Díky za odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za odpovědi, takže pandoru můžu zase prodat jo :) Tak pokud vše dobře chápu, tak by mi na tom měl fungovat buď LCFW 6.60 ME-1.6 nebo 6.60 PRO-B10 fix1 Light Custom Firmware. Z toho co o nich píšou jsem moc nenašel rozdíl, kterej teda doporučíte? Výsledným uživatelem bude 6ti letý kluk, takže by to mělo být co možná nejjednoduší na ovládání...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem skončil u LME a mám další dotěrný dotazy :)

1. Můžu smazat LME installer a když bych to pak chtěl odinstalovat, tak bych ho jen zkopíroval zpět?

2. je nějaká možnost aby se LME spustilo při startu PSP (i restartu)? V recovery menu jsem totiž našel položku "Autorun PBP at /PSP/GAME/BOOT/EBOOT.PBP", ale netuším, jestli se to týká tohodle a nechce se mi to zkoušet, dokud mi někdo nepotvrdí, co to je :)

U obou dotazů mi jde o to, že PSP pak bude užívat malej kluk, tak aby si byl schopnej spustit hry a nejlépe, aby neměl možnost tam cokoliv rozdrbat :) tudíž pokud máte nějaký tipy, jak to proti tomuhle chránit, tak taky uvítám, Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem skončil u LME a mám další dotěrný dotazy :)

1. Můžu smazat LME installer a když bych to pak chtěl odinstalovat, tak bych ho jen zkopíroval zpět?

2. je nějaká možnost aby se LME spustilo při startu PSP (i restartu)? V recovery menu jsem totiž našel položku "Autorun PBP at /PSP/GAME/BOOT/EBOOT.PBP", ale netuším, jestli se to týká tohodle a nechce se mi to zkoušet, dokud mi někdo nepotvrdí, co to je :)

1. ANO můžeš bez problému, ale pak to musíš zase dát LMEin.... při odinstalaci

2, NE nebyla, a ten autorun je (ale nepamatuji si přesně) že ti to udělá downgrade na FW 1.5 nebo nějak tak, takže na to nešahej obzlášť s E-1000

3. typy, dávání her je jednoduché, na kořenu karty uděláš ISO a tam dáváš hry, jinak doporučuji tam dát LCFW Pro B10, je přehlednější (podle mě) + si tam můžeš dát češtinu do VSH menu.

A ještě něco, dej si do psp >>toto<< pak budeš mít i psp v češtině

jinak máš další dotazy??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za odpovědi, zkusím teda ten LCFW...

Ještě mě napadá, když koukám na velikosti her, jak to je s těmato "nepermanentníma" custom FW, když bych chtěl mít víc karet a vyměňovat je? Stačí, když na každé nainstaluju ten CFW zvlášť nebo to bude složitější? všiml jsem si při instalaci LME, že to přecejen něco instalovalo přímo do psp nebo se pletu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, tak situace se mi zkomplikovala, dneska se na PSP objevila růžová linka přes celou výšku displaye, i přes odinstalování CFW, vrácení do továrního nastavení atd. tam stále je a to hned od chvíle kdy psp zapnu. Takže jde asi o vadu displaye a psp půjde na reklamaci. Takže teď pro změnu potřebuju z psp odinstalovat CFW a to nejlépe tak, aby v něm nezůstaly stopy po CFW. Použil jsem uninstall v LCFW Pro B-10, smažu tím z psp všechny pozůstatky o CFW? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, tak situace se mi zkomplikovala, dneska se na PSP objevila růžová linka přes celou výšku displaye, i přes odinstalování CFW, vrácení do továrního nastavení atd. tam stále je a to hned od chvíle kdy psp zapnu. Takže jde asi o vadu displaye a psp půjde na reklamaci. Takže teď pro změnu potřebuju z psp odinstalovat CFW a to nejlépe tak, aby v něm nezůstaly stopy po CFW. Použil jsem uninstall v LCFW Pro B-10, smažu tím z psp všechny pozůstatky o CFW? Díky

ANO, smažeš. I kdyby jsi tam měl cfw, tak ti nemůžou nic říct, ale lepší je si ho odintalovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu