Jump to content

Modern Warfare 3 - ban za hraní před datem vydání!!!


rockyzz

Recommended Posts

Takže vemu to rychle, chci vás upozornit na to, že když budete hrát MW3 před datem vydání, tak vám hrozí ban na xbox live, stejně jako u MW2 nebo BO, pro více informací si přečtěte tento článek:

Něco podobného se stalo i před vydáním Modern Warfare 2 nebo Black Ops. Některé obchodní řetězce v USA netušily, že se ještě nesmí prodávat Modern Warfare 3, a když jim přišly krabičky se hrou, prostě je dali do stojanů a lidé si mohli konzolové verze her legálně zakoupit.

Přesně takovou chybu udělal americký řetězec K-Mart a spousta kopií se teď díky tomu prodává za poměrně vysoké ceny na eBay. Problém je, že i když si hru takto legálně zakoupíte a začnete hrát na Xbox Live, Microsoft vás může zabanovat.

Stephen Tolouse, který má na starosti bezpečnost na Xbox Live, nejprve na svém Twitteru řekl, že pokud mají hráči Modern Warfare 3 legálně pořízenou, mohou ji už hrát. Po pár hodinách ale své dřívější prohlášení opravil a po konverzaci s Activision říká, že kdo bude hrát hru dřív, může dostat ban na Xbox Live.

Což asi nepotěší jedince, kteří si přes eBay svou kopii nedočkavě pořídili. Ceny za jednu kopii se tam totiž pohybují okolo 100 dolarů.

- zkopírováno z eurogamer.cz

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy