Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Televize pro XBOX 360


Edrush

Recommended Posts

chtěl bych se optat na malinko větší tetajli . Chci nějaký starší LCD klucům do pokojičku tak by to LCD melo mít asi určitě 100Hz nebo 50Hz taky stačí ??? a co odezva kolik by asi max měla být ??? dikes jo a ješte je velký rozdíl při hraní her mezi HD ready a Full HD ????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odezva by mela bejt urcite minimalni do max 5ms. Osobne bych pockal na pristi rok s novou LCD, predpokladam ze bude bezne k dostani AMOLED TV a to je pani pokoukani, neni nic lepsiho !

A ty kde zijes , moj zlaty? :D AMOLED TV bezne k dostani? A ty doma prehadzujes peniaze vidlami, ze planujes v kratkej dobe kupit AMOLED TV? Alebo to odporucas bohacovo Aksojovi? :D Aksoj si moze uz teraz pekne krasne kupit LCD/LED a nie roky cakat na AMOLED, ked bude mat uz priaznivejsiu cenu pre sirsiu vrstvu ludi.

To si teda zamachroval :D nemas ani paru o cenovych politikach novych technologii...Navyse co si dal odkaz na Samsung AMOLED, tak ta obrazovka je leskla, vsetko z okolia sa na nej bude odrazat a tym znizovat prijemne pozeranie...Ja iba obrazovky s antireflexnou upravou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno tak jsem projel televize a kazdopadne skoncim u LCD budu koukat na tu odezvu a kouknu se po ty antireflexni uprave a asi zajdu do kramu a kouknu jak to ve skutecnosti vypada to bude asi fakt nejlepsi

Odozvu panelov neries, pokial nekupujes nejaky 7 rocny LCD...nieco ine je vstupne oneskorenie (input lag), ale aj na to si malokto potrpi, ak nie je nejaky online hardcore hrac :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ty kde zijes , moj zlaty? :D AMOLED TV bezne k dostani? A ty doma prehadzujes peniaze vidlami, ze planujes v kratkej dobe kupit AMOLED TV? Alebo to odporucas bohacovo Aksojovi? :D Aksoj si moze uz teraz pekne krasne kupit LCD/LED a nie roky cakat na AMOLED, ked bude mat uz priaznivejsiu cenu pre sirsiu vrstvu ludi.

To si teda zamachroval :D nemas ani paru o cenovych politikach novych technologii...Navyse co si dal odkaz na Samsung AMOLED, tak ta obrazovka je leskla, vsetko z okolia sa na nej bude odrazat a tym znizovat prijemne pozeranie...Ja iba obrazovky s antireflexnou upravou.

Co tu meles, moc dobre vim kolik co a jak, ty ses teda GURU fora koukam :) Jasne ze si za AMOLED priplatis, ale je to technologie naprosto dokonala ! Co se tyce lesku sklenenych panelu, tak to je pravda, ale zase tim ziska maximalni barvy a cernou ! Jinak kdo nema, tak hold klasika :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasne ze si za AMOLED priplatis

:D Nepotrebuje komentar...tymto si pomohol Aksojovi :D

Vies ty co Aksoj? Ked pockas takych 10 rokov, tak mozno aj AMOLED nebude to, co momentalne zacina :D

A o nejakych antireflexnych vrstvach nemaj strach! Ani teraz, co su na LCD paneloch napr. od Sharp (tie pouziva v 40", 46" aj Philips) atd. to nie je take hrozne, ako sa to snazi vykreslit Consolero :D Navyse "prva lastovicka" od Philips s technologiou Moth Eye (drahsi luxusny model 9706) nema konkurenciu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Antireflexni vrstva je zakonite horsi reseni pro kvalitu obrazu ! AMOLED TV uvidime, podle me se to masivne rozsiri... Jinak nejedna se o nejnovejsi technologii ktera zacina, tou jsou ohebne displaye a dalsi... Ja si jen myslism, ze pokud ma Aksoj plazma panel, tak ma urcite skeleny povrch obrazovky a prechod na antireflexni bude pro nej jen horsi. Ja si na AM(OLED) pockam a rad :cheesygrin:

Doporucil bych zatim tuto - http://www.alza.cz/37-samsung-ue37d5500-d230139.htm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potom daj vediet, ked si to kupis :D Momentalne nejaky 15" LG AMOLED (1366 x 768 ) je za cca. 1000€. Zalezi aj od penazenky, ale predpokladam, ze skor ako o 3 roky to mat nebudes. A vlastne este aj aku velku uhlopriecku chces mat v AM(OLED), tak si pridaj este nejaky ten rok navyse :D Tak ti prajem vela trpezlivosti :D

Myslis, ze iba ty budes mat zaujem o nove TV technologie? Ale nezvanime tu o tom v sucasnosti, ked to ma iba buducnost a ako vidim, tak pre priemerneho obcana nie tak blizku :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno koukám že jsem tady rozjel tedy pěkné téma po tom co jsem si tady přečetl tak jsem upustil od LCD a pujdu do LEDky ty ceny jsou opravdu někde jinde než před rokem a obraz je nesrovnatelný . Prozatím jsem vybral tuto http://www.alza.cz/42-lg-42lv3550-d233321.htm hrát se bude přiblžně ze 3m takže bude asi nejlepší a to že má 50Hz by tedy neměl být problém

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I LEDka je LCD jen má jiný podsvícení. A co se AMOLED týče tak bych byl opatrnej cena bude brutální a jako novinka to určitě bude mít svoje mouchy, navíc amoled se vypaluje víc jak plazma u který to aspoň časem zmizí u amoledu smůla už je to nafurt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj o tom vypalování jak tady píšeš to jsem se dočetl a proto na své plazmě NeoPDP od Panasonicu nechci moc hrát . a to LED podsvícení je opravdu srovnatelný jak plazma obraz je opravdu pěkný takže LEDka zvítězila a jen vybrat konkrétní model . Ještě se určitě ale projdu po pár krámech

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám v pokoji Panasonica plazmu taky s NeoPDP a mám ji hlavně na hraní a to vypalování neni taková hrůza. Když hraju něco celej den tak je to vidět jen když vypnu xbox (takže je TV černá) a musí bejt tma tak je tam lehce vidět třeba ukazatel zdraví ale když máš na tv puštěnej nějakej obraz tak to tam vidět vůbec neni navíc to po pár hodinách puštěnýho filmu nebo hraní jiný hry zmizí. Například sem hrál skoro měsíc fallouta pak sem si zahrál párkrát něco jinýho pustil pár seriálů a už bys to tam hledal marně. Ale jak řikám je to vydět jen když je uplně černá celá plocha a musí bejt tma, když ti na tv něco běží tak to nenajdeš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu