Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Je toto možné koupit..?


Medotuka

Otázka

Zdravím..koukněte na toto je to kopie několika HTC a ostatních mobilu s Androidem http://www.everbuying.com/smlclass1300.html je možné pravé HTC za 9k mít odtud za 2,6k a narvat tam android..není o něco ten phone ochuzen..? nemá s tímto někdo skušenosti..protože si nejsem jist touto stránkou ...." nemají značku ikdyž to je napodobenina "

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

na těch obrázkách mají telefony htc sense, to je divný..htc sense mají jen HTC, htc sense se dá snad na jinou značku dát jen když má telefon root... a pochybuju, že by prodávali telefon s rootem...já bych tomu nevěřil..(pouze můj názor) :) a i když by to už náhodou šlo, tak to bude hodně ořezaný a určitě by to nebyl plnohodnotný telefon HTC a jiné značky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
podívej se na tohle, třeba ti to pomůže http://www.zbozizciny.hys.cz/index.php?option=com_content&view=article&id=173&Itemid=105 ...dole jsou i nějaký recenze
Díky, jeden známý si koupil od tama mobil..na pohled krása HTC kopie..sice tam není čeština..ale to se doinstaluje.., ale display není tak rychlý a tak citlivý jak jsem čekal..spíše to jde nehtem "stylusem" a normálním prstem sice také, ale velmi těžko nevím no..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu