Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

sluchátka SONY WIRELESS STEREO HEADSET 7.1 PS3


petrhopa

Recommended Posts

Sluchatka mam od Vanoc a ten SUM jsem taky posledni dobou zaznamenal, vzdy se projevi pri nahravani hry, tedy vzdy kdyz PS3 nevydava zadny zvuk.

Pripada mi to jako nejake ruseni z okoli, kolikrat mi prijde, ze tam slysim nejake hlasy (upozornuji ze nic neberu). ;)

Ale moc to neresim, protoze jakmile se spusti hra, tak zvuk ve sluchatkach je OPRAVDU luxusni...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj , tak to jsem rád , že nejsem sám. Hlasy jsem ve sluchátkách zaslechl také při načítání , šum nee. Taky nic nehulim a ani neberu:)

Sluchatka mam od Vanoc a ten SUM jsem taky posledni dobou zaznamenal, vzdy se projevi pri nahravani hry, tedy vzdy kdyz PS3 nevydava zadny zvuk.

Pripada mi to jako nejake ruseni z okoli, kolikrat mi prijde, ze tam slysim nejake hlasy (upozornuji ze nic neberu). ;)

Ale moc to neresim, protoze jakmile se spusti hra, tak zvuk ve sluchatkach je OPRAVDU luxusni...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

tak šum slyším taktéž,hlavně při loadingu,baterka vydrží cca 4 hodiny,vrzání sluchátek taktéž potvrzuji vetšinou když začnu trenovat brakedance točení na hlavě.Občas na pul sekundy vypadne zvuk... Jinak max spokojenost,zvuk luxus...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tím vypadáváním zvuku mi to dělá taky.Je to většinou taky jen na půl sekundy ale někdy to je horší.Např. při hraní MotorStorm Apocalypse sem několikrát hru i sluchátka musel vypnout,až pak to bylo dobry.Ted´u MotorStormu RC mi to dělá taky.Nejspíš to bude nějaky rušení,jinak nevim.Setkal se s tím ještě někdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, také pomalu zvažuji koupi sluchátek, jediné, co mě zarazilo o dva příspěvky výše je jejich výdrž. Například na amazonu uvádějí 7 hodin na jedno nabytí. Mohu tedy poprosit o nějaké uživatelské postřehy? 4 hodiny mi nepřijde zrovna moc,.. to bych si koupi asi ještě rozmyslel. Díky D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, také pomalu zvažuji koupi sluchátek, jediné, co mě zarazilo o dva příspěvky výše je jejich výdrž. Například na amazonu uvádějí 7 hodin na jedno nabytí. Mohu tedy poprosit o nějaké uživatelské postřehy? 4 hodiny mi nepřijde zrovna moc,.. to bych si koupi asi ještě rozmyslel. Díky D.

Tak ja jsem to nikdy casove nehlidal, co se tyce vydrze... Ale fakt mi posledni dobou zacina sr** ze je to po chvilce vytluceny. Ty ctyri hodky by asi odpovidaly.

Zvuk super, jsou pohodlny, ale baterky na nic...Zkusim hlidat jak dlouho vydrzi a postnu zkusenost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za postřehy. Pokud tedy vezmeme v úvahu i zapnutý mikrofon, vychází to tedy reálně na +/- ty 4 hodiny? Nevím, jestli je to tah Sony, abychom nehráli tak dlouho v kuse a nebo to prostě jen nevychytaly, ale v tom případě bych asi zvážil jiné alternativy.. Ač nerad :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no muj headset od sony napoprve vydrzel 8 hodin a po prvnim nabiti je to cca 7 - 7,5 hod, vlastni nabyti je docela rychle cca 60-70 minut. Dobre je to,ze ti headset zahlasi,ze bude brzy vybity,takze nehrozi,ze proste vypne najednou. Pokud ma nekdo 4 hodinovou vydrz,ma pravdepodobne kopii.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím mohl by někdo zkusit resistance3, během hry slyším trvale šum, nejdříve jsem to pozoroval u nových dem a po pořízení resistance3 jsem zjistil že u některých her sluchátka šumí. Zajímavé je že ve hře Skirym se tak neděje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím mohl by někdo zkusit resistance3, během hry slyším trvale šum, nejdříve jsem to pozoroval u nových dem a po pořízení resistance3 jsem zjistil že u některých her sluchátka šumí. Zajímavé je že ve hře Skirym se tak neděje.

U R3 taky slyšim šum když je úplný ticho, podobně tak u Mass Effectu. Ale třeba u Falloutu, BF3 a KZ3 ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu