Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Novy X360 par otazek


Ca3saR

Otázka

Caute, mam par otazek ohledne noveho xboxu (jeste ho doma nemam ale je objednany a ted uz jen cekam nez mi prijde ;)) (xbox 360S premium system kinect buble 250gb)

Otázky: 1. Musím si koupit nejprve LIVE abych si zadal narodnost UK ? nebo to udelam jen v profilu jak si xbox po 1. zapnu ? (Uk narodnost chci jen aby mi sel kinect ovladat hlasem a abych mel objemnejsi LIVE) a kde si pak nastavim aby mi treba BF3 jel s CZ titulkama ?

2. Co presne muzu delat v Xbox live SILER ? (gold si kupuji pozdeji...) vim ze hrat muzu jen na goldu ale to je tak mozna jedine co vim ze muzu delat PLUS v goldu)

3. Xbox kupuji tento: http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=10514007L1NA00011X9 je tam nejaka akce: Nyní do vyprodání zásob dárek další 2 hry ke stažení! To znamena ze ja se prihlasim (i pres SILVER) a ja si nekde na LIVE najdu ty hry ?... vubec tuto vetu nechapu jak si je stahnu nebo, nwm... sem upe vedle :D

4. Bude mi na kinect stacit asi 1,5-1,8 metru prostoru ?

Predbezne dekuji za odpovedi :) DEKUJI

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

x360 uz je doma, vse funguje hral sem Adventures, docela sranda :D ale nejde mi pripojit se pres wifi... na mobilu se pripojim na wifinu normalne ale na xku mi to pise failed connection... nemusim nekde neco pomenit ?

W: 0000-0000

X: 8000-0011

Y: 0000-0000

Z: 0000-0000

ID: FFFF-FFFF

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu