Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

vy*ebali se mnou v CZC


Reiden

Otázka

zdravim cele forum,potreboval bych poradit s jednim problemem...ted uz temer pravniho typu...uz par mesicu zpatky jsem tu měl tema "neustaly PC freez"...problem spocival v tom ze pri hrani COD MW2 a treba Heroes 5 se mi freeznul PC a chtel restart...pozdeji uz ani ten nebyl moznej a PC se mi pomalu ale jiste odebralo do vecnych lovist....PC jsem tedy poslal do CZC na reklamaci....ALE...

PC mi po vice nez mesici poslali z5 s novou zakladni deskou,PC tedy "funguje".....ale bohuzel,problem s freezem pri hrani CoD pretrval.....nekdo mi tu uz doporucil abych PC poslal do CZC na reklamaci znovu,jenze kdyz jsem se o tom bavil s tatou (je to pravnik takze tomu nejspis bude rozumet)....rekl mi,ze kdyz jim to tam poslu,tak oni me poslou do hajzlu s tim ze PC funguje jak ma,tezko totiz budou na mem PC hrat CoD MW2 aby videli zavadu...a i kdyby,tak mi reknou ze chyba je ve hre (coz neni mozne,je zaplacena a stazena ze STEAMu a pred tim mi v pohode fachala)...tak....babo rad :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 96
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Pokud ostatní hry šlapou a jedna ne, obchod ti asi vážně nic nedá, snad na každém počítači se najde aspoň jedna aplikace, co prostě nefunguje. To by se každý obchod zbláznil, kdyby měl vracet peníze za tohle.

Ale zkus si trochu pohrát s ovladači, obecně platí, že čím novější, tím lépe. Jsou ale i případy, kdy nové ovladače dělají problémy a je nutné naistalovat o něco starší. Tohle bych ale řešil na fóru s konkrétní hrou, případně na fórech Steamu, odkud hru máš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

pockej oni ti poslali pc az povice jak po mesici pokud jo tak mas narok na odstoupeni od smlouvy pokud mas doklad protoze pokud reklamace neni virizena do 30 dnu muses narokovat cokoliv tendle termin totis musi dodrzet to ti tata nerekl??

pokud to nepomuze muzes jim zacit vyhrozovat cojkou pokud ani to ne obrat se primo na cojku ze ti byl vraceni virobek s reklamace uvedtam kolik to bylo dnu a tez uved ze problem nebyl odstranen co si urokoval reklama pokud ti totis na todle reklamace byla uznana tak nesplnili podminky a musi tu chybu napravit i kdyby ti museli dat komplet novej pocitac kupoval si nove pc cele ne??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
pockej oni ti poslali pc az povice jak po mesici pokud jo tak mas narok na odstoupeni od smlouvy pokud mas doklad protoze pokud reklamace neni virizena do 30 dnu muses narokovat cokoliv tendle termin totis musi dodrzet to ti tata nerekl??

pokud to nepomuze muzes jim zacit vyhrozovat cojkou pokud ani to ne obrat se primo na cojku ze ti byl vraceni virobek s reklamace uvedtam kolik to bylo dnu a tez uved ze problem nebyl odstranen co si urokoval reklama pokud ti totis na todle reklamace byla uznana tak nesplnili podminky a musi tu chybu napravit i kdyby ti museli dat komplet novej pocitac kupoval si nove pc cele ne??

Pozde. To nesmis to PC prebrat. Jakmile ho preberes, tak mas samozrejme smulu :D Nemuzes ho po reklamaci vzit (ackoliv trvala dele) a po mesici se ozvat, ze chces vratit prachy, protoze jim to predtim trvalo dlouho :lol: (a takhle je to se vsim... kdyz ti neco spatne opravej, v zadnym pripade nic nepodepisovat/neprebirat atd. Jakmile neco prevezmes/podepises, tak uz je to vse tvoje zodpovednost a nemuzes uz dal ten pripad resit)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Nejspíš došlo k nějaké změně v počítači. Ať už ovladačů, sestavy, updatu hry nebo i třeba instalace viru. Ale jak už jsem psal, tohle spíš řeš na příslušných fórech.

Btw: nezprovoznění hry tě zabije, či co?

tohle vsechno by se aůe melo zmenit tim ze je reinstalovany WIN ne? (a ne jednou xD) btw. ano,asi vypadam jako zavyslak,ale ja tu hru proste zboznuju....takhle...ja sice hraju hry od nejakych 9ti let,ale nikdy sem se zadnou poradne nenaucil,krome tehle,u te muzu s klidnym svedomim rict ze jsem se v ni "naskillil" :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ach jo,to uz se po me chce asi po 5. a ja do ted nevim kde to zjistim (nepamatuju si to) prozradim ti jenom ze grafarna je GEForce GTX 560 Ti,procesor i5 2500 a zdroj 650 W... xD pokud mi nekdo poradite jak se kouknu co vsechno v ty masine vlastne mam,milerad to sem pak hodim xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

MOMENT,JSEM ♥♥♥♥♥ :D vedle monitoru mi celou dobu lezi papir s vypisem komponentu xD

takze> Procak : Intel core i5 - 2500

základní deska>> GIGABYTE GA-PH67-UD3 - Intel H67 (ted je tam nova,vymemena,ma prej bejt temer stejna,jen je tam USB 3 a nejak je celkove trosku vykonnejsi ci co xD)

zdroj> CoolerMaster GX Series 650W

RAM> Kingston HyperX 4GB (2x2GB) DDR3 1333

Graficka Karta> GIGABYTE GTX 560 SOC 1GB, PCI-E (podle me pouze jine pojmenovani pro klasickou GTX 560)

Skříň> Thermaltake V4 Black Edition (vim,asi nepodstatne..)

cladič na procesor> Arctic Cooling Freezer 7 Pro Rev. 2

to by melo byt vsechno x)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Už vim kde je chyba nemáš tam HDD :D :D

edit: na první pohled to sestavou nebude, ale nic víc ti neřeknu, protože tohle je problém, kterej se těžko vyřeší na dálku. Navíc pokud to dělá jenom v COD MW2, tak je to divný a bude to buď složitější a nebo nějaká kravina :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu