Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pes 2012


BigTomik

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Lidi potřebuju poradit.Hrajete toho PSA někdo s těma patchema??? Já to zkoušel a nakonec sem na to možná přišel.Prvne jsem nahrál : DAYMOS_OPE_ELITE_PES2012_WE2012_OF_v1 pak na to nahrál verzi v2 : Daymos_OPE_Elite_PES2012_OF_v2_Npower___Liga_Zon_Sagres_Emblems__Large_file ... Vše mám licencované,jsou tam ligy navíc i stadiony udělané Anfield atd super :-) Jen mě trochu štve že ten celý patch zabírá přes 300 mb a tak to i celkem dlouho načítá atd. Ale našel jsem na netu že je nějaký Oficiální konami patch 1.02 který vylepšuje golmany a některé nedostatky. No a právě nevím jestli ho ten patch Daymos OPE Elite obsahuje nebo ho musím ještě nějak doinstalovat. Live nemám ale mám konzoli s RGH takže bych si s tím poradil kdyby mi někdo poradil :-) Díky čuste

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu