Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

špatný obraz pomoc !


turnik

Otázka

Zdarec lidi mám problém při hraní her se mi zdá že obraz není v pořádku mam lcd sony bravia 40" hraju třeba battlefield 3 a jak jsou okraje nejakych budov nebo veží tak ty lajny mi haprujou když se treba otáčím tak jako kdyby blikali nevíte v čem může byt problém mám to zapojený pres hdmi Hama jestli třeba v nastavení v xboxu není problém ja nevím....nebo třeba u fify lajny nejsou lajny ale takové mezery nevim co s tím díky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Přesně jak píše trezzor, viděl bych to spíš jako normální jev. Osobně to vůbec neřeším, pro mě je důležitá hratelnost, grafika už tak moc ne. Občas se taky trochu pozastavím nad tím proč je něco extra pěkné a něco naopak extra hnusné, ale prostě u xboxu a celkově u všech konzolí to takhle funguje. Výkon xboxu se prostě nemůže rovnat výkonu nadupaného herního PC a dokonalé vyhlazování hran se holt při vývoji her musí oželet. U konzole je podstatné to, že hra mi vždy jede a neseká se, i když v některých případech při větší akci na scéně je vidět rozdíl ve snímkování a hra se klidně může trhnout, ale nikdy to není tak jako u pomalého PC a náročné hry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

To je fakt že graficky na tom xbox není už nejlíp ale zdá se mi ta grafika celkem hodně špatná když hraju bf3 tak pomalu ani nevidím ty vojáky jestli to spíš nebude tou LCD TV nevím zkoušel jsem i jiný hdmi kabel a pořád stejný...zdá se mi ten obraz i takový moc ctverečkovaný všechno je nastavený na tv tak jak má být i xbox je na 1080p lcd na game scene musím vyzkoušet na jiné tv a pak se uvidi....lcd je to tahle http://www.eltea.cz/elektronika/sony-bravia-kdl-40ex402

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu