Jump to content
  • 0

xbox 360 par otazek

pítr
 Share

Question

zdar hodlám si koupit xko protože mam už celkem stary pc a za upgrade bych dal mi 9 000 tak jsem se rozhodl ze koupim nakou konzoli a na xku mě láká forza, battlefiel 3 adt. a 6 000 neni zas tak moc :) http://www.alza.cz/microsoft-xbox-360-250gb-forza-motorsport-3-crysis-2-3-month-gold-membership-card-d269721.htm tak sem se chtel zeptat jestli si mam davat na neco pozor atd proste rady co a jak s tim (konzoli hodlám koupit až tak po novým roce :) )

17 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Pokud nehodláš xbox flashnout, tak si na nic pozor dávat nemusíš. Pokud ano, tak flashnutím přijdeš o záruku. Doporučoval bych starší xbox s revizí Jasper, který s flashnutím nemá takové problémy a pokud je ještě v záruce, tak o ní nepřijdeš. U SLIM je totiž potřeba udělat nevratný fyzický zásah.

• 0

no tady u toho je v baleni forza a crysis a hry jsou za slusnou cenu takze flash nak nehodlam delat :) mne to stacilo u psp nez jsem ho flashnul tak mi hra vydrzela max pul roku a pak jak sem ho flashnul tak mne bavila tak den a uz jsem stahoval dalsi :D takze flash delat nebudu s kupovani mam i lepsi pocit ze platim za snahu vyvojarum a aspon se odhodlaj udelat treba pokracovani (muj nazor :) ) takze xko nema zadny chyby nebo ta ani problemy

• 0

Dobrý den..řeším podobné dilema i-když je přeci trochu jiné..

přemýšlím o koupi xbox 360 ale řeším jestli koupit xbox 360 4G i s kinectem a pak dokoupit dejme tomu paměť 250G od microsoftu nebo koupit xbox 360 250G bez kinectu a pak ho časem dokoupit ale to se mi nechce..bral bych radši tu 1. verzi.Ted se mi jedná o dvě věci..půjde tam připojit ta pamět http://hillsdistrictconsolemods.com.au/xbox-360-slim-hard-drive-250gb.html a ta druhá věc je že bych to chtěl nechat možná časem flashnout..ale že prý je pak problém se zárukou..Prosím vás o tyhle dvě informace..pokud to vše půjde tak asi půjdu do toho xka 4G + kinect a pak by se přikoupila ta paměť..děkuji PetrH

• 0

HDD jde bez problémů ke každému slim xboxu použít . Flash slimka je tak hrubý zásah do HW xboxu že záruka samozřejmě zaniká . Tím že nemusíš kupovat originálky ušetříš tolik , že si přece můžeš případnou opravu zaplatit - takže záruku není třeba řešit . Navíc slimka nejsou zase poruchové aby jsi s případným výdajem za opravu počítal.

• 0

Jsem na tom stejně jako Pítr.

Něco o Flashi - V červenci 2010 jsem si koupil PSP,bez Flashe,měl jsem k němu 2 hry,dohrál jsem je na 100%,pak jsem si koupil výhodný Double Pack GTA Vice City Stories + GTA Liberty City Stories,LCS jsem dohrál na 70%,zbývá mi pár posledních misí pořád hraju,a VCS mám 20%. Pak ale přišel HEN o vánocích umožňující spustit Homebrew,HEN ale neni nic špatnýho,Homebrew hry jsou skvělá věc ale pak přišel Iso Loader a místo kupování jsem si začal stahovat,FlatOut,GTA CHTW a další,a furt jsem nevěděl co hrát a bylo po prdeli. Teď hraju akorát starý PSX a GTA. Takže proto nechci Flash na Xbox,takhle si koupím Forzu 4,GTA IV a L.A. Noire a další a budu spokojenej,navíc můžu hrát na Livku což se vyplatí.

Xbox si kupuju taky kvůli tomu protože mám na dnešní poměry už slabší PC

Intel Core 2 Duo

2 GB Ram

nVidia 8600 GTS 256 MB

A na PC hraju jen GTA SAMP a Minecraft,a některý pecky jsou jen na Xbox takže myslím že je to jasný :).