Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Odpojte si flashnutú konzolu z Xbox Live!


Sterner Regnix

Recommended Posts

  • Odpovědi 297
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Nene, Lite-onku..Jsem myslela, že to třeba stáhli, když to dělá problémy i na origo xboxech, ale někdo tu psal, že se včera připojil a že nějakou hru nerozjel, tak fakt nevím jak to je..

Tak máš možná štěstí na hry, některý prej jedou, ale u každýho je to jinak. Zkoušela jsi jich hodně?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem to jen tak zkusil a funguje to i bez flashky. Postup je daný,to je jasné.Ale aby jste k pouštění her nemusely pořád používat flashku,tak dejte u updatu na usb storage move a ono se to kopne na hdd. (copy nefunguje) takže jen takový malý poznatek,páč já používám externí 3,5" Hdd a nechtělo se mi pořád ho zapojovat na zdroj a další kabel,no otrava :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak xbox pozna pri spusteni hry ze sem tam daval nejakej title update? me to porad nedava smysl.... pride mi ze kdyz ji tam dam tak se nic nedeje a nema to zadnej vyznam..... muzu ho "move" do xboxu ale to je takvsechno, nemel by jit nejak otevrit nebo tak necco? už sem bezdradnej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak xbox pozna pri spusteni hry ze sem tam daval nejakej title update? me to porad nedava smysl.... pride mi ze kdyz ji tam dam tak se nic nedeje a nema to zadnej vyznam..... muzu ho "move" do xboxu ale to je takvsechno, nemel by jit nejak otevrit nebo tak necco? už sem bezdradnej

a jaká hra ti nejde?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jestli tuším tak jediný xgd3 hry který mám a nejdou mi je skyrim a mw3, na skyrim kašlu, to mw3 chci strašne moc rozjet.... dělam všechno podle návodu, ale pořád nevim jak si to ta konzole přebere že sem tam vůbec něco dal, podle mě o tom při spuštění hry vůbec neví a proto mi to nejde..... těžko říct, nevim si rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem taky stejnej problem, ze se mi to nechtelo rozjet . Ale uz z drivejska jsem mel flashku naformatovanou v Xboxu (nejelo to). Tak jsem ji jako by v xboxu zase "odformátoval" a znovu v Xku naformátoval (byla uplne prazdna), nasel jsem si Title Update pro mou verzi Media ID a jede mi to v pohode

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu