Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Od 17.11 nejdou spustit ŽadnÉ xdg3


danecek

Recommended Posts

Ahoj mam takový problém včera jsem hrál normálně FORZU 4 a ostatní hry a dnes mi jdou pustit pouze hry, co nejsou xdg3, nevíte co se děje? Konzole je připojena na internet ale hry přes live xdg3 hry nehraju. Mam verzi Jasper LT 2.0 .U všech xdg3 her se zobrazí se chyba :This disc is not supported

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj mam takový problém včera jsem hrál normálně FORZU 4 a ostatní hry a dnes mi jdou pustit pouze hry, co nejsou xdg3, nevíte co se děje? Konzole je připojena na internet ale hry přes live xdg3 hry nehraju. Mam verzi Jasper LT 2.0 .U všech xdg3 her se zobrazí se chyba :This disc is not supported

http://console-forum.net/tema/133109-problem-s-hrami

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem včera celej den hrál XGD3 hry. Od 20 hodin do 23 hodin jsem smažil NFS The Run a potom už se nedala spustit žádná pálenka XGD3. Ovšem Gears of War 3 pálenka funguje. Co s tím budeme dělat sakra. Zatracená škoda že jsem byl připojený na XBOX LIVE :cry:, jinak to mohlo být v pohodě. Jestli se budou muset všechny hry přepalovat nebo jít zase na re-flash tak já už to nedávám !!! Mrd.. na to !!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevýhoda flashu.. Přejdi na origo a nebudeš muset tohle vůbec řešit.. Být na místě Microsoft, tak bys taky vymýšlel co podniknout, abys zamezil pirátění..

Přejít na origo je pozdě když mám FLAG a provrtanej čip. Ono se to nějak vyřeší, vždyť je to pořád dokola :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přejít na origo je pozdě když mám FLAG a provrtanej čip. Ono se to nějak vyřeší, vždyť je to pořád dokola :)

Ale take dokola tu pred rokom nebolo :D 3 roky od vzniku flashu sa ficalo bezproblemov, teraz je to s problemami caste. Lepsie to uz ani nebude, takze kto chce hravat konzoly, tak pomaly prejst na orig., alebo kupit dnesne PC a tym je aj grafika na vyssej urovni ako na X360 (samozrejme treba pocitat iba s hrami, ktore vychadzaju aj na PC).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ok first dissconnect the xbox from online (remove the ethernet cable)

i'm not sure if this helps but do this just encase goto my xbox stup memory and hit lb rb x lb rb x

now clear the cache from all memory units

now get a flash drive and format it for xbox360 use

download party buffalo

now select your drive and goto the cache folder

now goto xbox update center (google it) and search for the xbgd you wish to play

ALSO i dunno if this helps but i'm on the beta dashboard (i can't connect online cause i installed it via usb)

i hope this helps sorry if it dosen't it worked for me

CONFIRMED WORKING:

batman arkham city

gears of war 3(use tu1 don't use the nov 17th update)

sonic generations

skyrim

saints row 3

dark souls

rage

mw3 (don't use the latest update)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co takhle nebyt linej a taky hledat a necekat az ti to nekdo nasere pod nos?

Kdyz uz sem pises, ze uz se daji znovu hrat XGD3 hry, tak k tomu tvym prispevku rovnou postni link ne? a zacni se chovat slusne frajere. Ja narozdil od ostatnich XDG3 hry nehral na live takze mi xbox funguje normalne a hledat umim. C4eva nic noveho neuvadi takze to cos napsal muze a nemusi fungovat a nebo je to taky snuska nesmyslu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu