Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Odpojte si flashnutú konzolu z Xbox Live!


Sterner Regnix

Recommended Posts

MS za posledných cca 30 hodín potichu zmenil súbor v NANDe dae.bin vo všetkých online pripojených Xboxoch bez toho aby upozornil jeho užívateľa (ako je to pri DB/TU update), čo má za následok flagnutie konzoly ak sa hrá AP25 hra (vrátane niektorých XGD3 titulov).

Flag je označenie konzoly pre prípadný ban. V prípade ak konzola bola pripojená počas tejto doby, neodporúčam ani offline hranie AP25 hier.

Zoznam AP25 hier tu: http://bit.ly/ap25list

Zdroj / viac informácií tu: http://c4evaspeaks.com/warning-dae-bin-being-silently-updated-through-live/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 297
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Niekto na team-xecuter forku pisal, ze mu napisalo unrecognized disc error a dostal flag skontrolovatelny cez xval, ale moc by som tomu neveril ... pravdepodobne je to flag na strane servera (nejaka ich databaza)

uvidime, teraz su to vsetko opat iba teorie, v kazdom pripade, kto ma CFW nech sa odpoji a nehra XGD3/AP25 tituly ... ak je dlhodobo odpojeny, tak moze hrat tieto hry stale offline pokial nepride novy DB

originalky by mali ist bez problemov

este jedny z prvych informacii na abgx360 webstranke http://abgx360.net/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já mám AP 2.5 flag skoro rok...na live nehraju vůbec takže ban se mi do samotné konzole nedostane ne?...zajímalo by mě jestli i samotný flag může zablokovat update dashboardu a jestli MS může změnit tu tabulku i jinak než tím, že budu online (tudíž když nehraji na live předpokládám že se mi nijak nezmění, nebo se pletu?)...a taky když mám LT 2.0 a hry XGD 3 mi jedou a nebudu updatovat dokud to nebude nezbytně nutné a hry budu projíždět novým abx (až vyjde) který bude pro nový dashboard, půjdou mi hry na dashboardu starém?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já mám AP 2.5 flag skoro rok...na live nehraju vůbec takže ban se mi do samotné konzole nedostane ne?...zajímalo by mě jestli i samotný flag může zablokovat update dashboardu a jestli MS může změnit tu tabulku i jinak než tím, že budu online (tudíž když nehraji na live předpokládám že se mi nijak nezmění, nebo se pletu?)...a taky když mám LT 2.0 a hry XGD 3 mi jedou a nebudu updatovat dokud to nebude nezbytně nutné a hry budu projíždět novým abx (až vyjde) který bude pro nový dashboard, půjdou mi hry na dashboardu starém?

Nevím proč se tak bojíš banu. Když ho dostaneš, tak nebudeš moci akorát chodit na live, takže je jedno, jestli na něj teď nechodíš, aby jsi nedostal ban, nebo na něj nebudeš chodit, protože budeš mít ban, výsledek bude stejný. Flag žádný update neblokuje. MS dae tabulku doteď měnil jen s updatem dashboardu, teď ji změnil i bez updatu a je možné, aby ji měnily i title updaty a možná i samotné hry, ačkoliv se to ještě nikdy nestalo (ale pravidla hry se mění). Takže když nahraješ nový dashboard třeba z flashky a nebudeš online, tabulka se změní. Abgx vždy hry kontroluje vzhledem k poslednímu vydanýmu dashboardu (verzi DAE tabulky) a na žádném starším takto opatchované XGD3/AP2.5 hry nepojedu.

Dlaha: je to mozne .. osobne v to dufam (BF3 som hral do 3:00 AM)

Já hrál naposledy včera asi ve 3 hodiny odpoledne batmana a dneska, než jsem zapnul xbox, tak jsem ho odpojil z netu, ale trochu se stejně obávám, jestli ho tam můžu dát a dál hrát. Takže říkáš, že jsi hrál dneska ve 3 hodiny ráno ještě na live BF3 a potom jsi odpojil xbox od internetu a BF3 pořád jede?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
MS za posledných cca 30 hodín potichu zmenil súbor v NANDe dae.bin vo všetkých online pripojených Xboxoch bez toho aby upozornil jeho užívateľa (ako je to pri DB/TU update), čo má za následok flagnutie konzoly ak sa hrá AP25 hra (vrátane niektorých XGD3 titulov).

Nutno dodat, že ne "některých", ale všech, jelikož dosud každá XGD3 hra používá AP2.5

Jak se zdá tak byly postihnuty i neflashnuté konzole, na kterých se hrály originály (je toho plné ofic. M$ fórum). Dost možná tak jde o další fail ze strany M$ který budou muset řešit.

c4eva se nechal slyšet, že na řešení stavu "unikátní AP2.5 pro každou konzoli" se pracuje a celou situaci momentálně monitoruje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, teď se to tu řeší, ale já tomu zase tak nerozumim...přes xval jsem si zkontroloval xko a napsalo mi to failed AP 25 challange. Našel jsem si že to znamená, že Xbox je zabanovaný po spuštění AP25 hry bez CFW LT+ . Mohl by mi prosím někdo říct co to přesně znamená a jestli se s tím dá něco udělat ?

Díky

  • :ziped:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A když mne to nic neukazalo tak v pohode ??

Xval vždycky něco napíše, v pohodě je to, když vypíše "Secdata clean"

Ahoj, teď se to tu řeší, ale já tomu zase tak nerozumim...přes xval jsem si zkontroloval xko a napsalo mi to failed AP 25 challange. Našel jsem si že to znamená, že Xbox je zabanovaný po spuštění AP25 hry bez CFW LT+ . Mohl by mi prosím někdo říct co to přesně znamená a jestli se s tím dá něco udělat ?

Díky

Znamená to, že máš flag, při banovací vlně dostaneš ban. Jestli jsi byl už na live, tak s tím nic dělat nejde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já hrál naposledy včera asi ve 3 hodiny odpoledne batmana a dneska, než jsem zapnul xbox, tak jsem ho odpojil z netu, ale trochu se stejně obávám, jestli ho tam můžu dát a dál hrát. Takže říkáš, že jsi hrál dneska ve 3 hodiny ráno ještě na live BF3 a potom jsi odpojil xbox od internetu a BF3 pořád jede?

Nie, odpojil som Xko, vytiahol BF3 a uz ho hrat nebudem ... riskovat to nebudem (i tak mi stuhla krv v zilach), xval pise ze je clean a hodnoty sa mi nezmenili od posledneho db update, preto som si nebol isty ci nieje flag na strane servera (to ale nezistim) .. idem na stare xgd2, mam ich hodne :)

Nutno dodat, že ne "některých", ale všech, jelikož dosud každá XGD3 hra používá AP2.5

mas pravdu, myslel som ze vysli xgd3 tituly ktore ap25 nemaju (kedze tabulka je obmedzena), ale porovnal som si ap25 list s abgx360 verified a hry su rovnake ... takze vsetky xgd3 maju ap25 sektor

Jenom dotaz nepomohlo by nahrat do konzole přes usb beta flash Dashboard 2.0.14686.0 ???

mozno ano, pre zosynchronizovanie s novymi ap25 patchami (momentalne su na online konzolach pravdepodobne vsade ine), ale ako riesenie to aktualne nieje (niesu patche), a iba ako kratkodobe offline riesenie by to mohlo byt

a nějakej unban to prostě neexistuje ?

pravdepodobne iba ak by si dostal flag offline = premazanie dae.bin suboru v nand u flashera

ci to ale 100% funguje nikto asi nevie, a ak si bol online uz si v ich databaze a premazanie nepomoze (vrati sa status po pripojeni na XBL) - odskusane to ale nemam, ale mam pocit ze tak to funguje .. najrealnejsi "unban" je ze sa MS popalil opat a flagol unmodded konzoly, ale ten flag im ostane asi aj tak (akorat mozno budu vo white-liste do buducnosti)

___

vela z veci som tu napisal je iba fikcia/teoria/dohady, takze berte to s rezervou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu