Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PS3 fw 3,50 jak postupovat k fw 3,55


wilemtell

Otázka

Zdravím,

prosím o radu:)

Mám ps3 fw3,50, a chystám se udělat 3,55. Ale předem chci přesně podrobně vědět jak postupovat.

Četl jsem několik návodů a shlednul několik tutoriálů, ale přesto prostě 100%ˇnevím jak postupovat krok za krokem. NEchci to nějak podě.at

Nejdřív bych rád vědět když nahraju fw3,55 a budu tam mít stažené hry a programy nutné ke spuštění her, přicházím o záruku? Jestli jo dá se to zase vše nahrát zpět abych o záruku nepřišel když třrba půjdu do servisu atd??

Dají se normálně stažené hry nahrát přes flashku do ps3 a pak normálně se dá hrát pouze z hdd ps3?

První co jsem dělal na falshku jsem udělal 2 složky PS3 a UPDATE a vložil Kmeaw soubor.

normálně tady dám ukatulizvat z flashky, ale potom už mám, problém a nevím přesně co udělat hlavně mám strach abych přesně zmáčknul a načasoval ps3 aby to píplo kdy má.

Potom nerozumím průběhu spoušetění her jestli je vzdycky potreba pustit nejakej programa pak teprve hru...?

Mohl by mi někdo jak dítěti napsat co teda dál? :D i když napíšete ty odborný zkrtky tak prosím i s vysvětlivkou co to znamená:D

Třeba i přiložil z youtube nějakej dobrej pochopitelnej tutoriál

Myslím, že by to mohlo pomoct i jinejm majitelům ps3.

Díky a omlouvám se:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

0 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

Zatím je tato otázka bez odpovědi

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu