Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

iTopic (aneb vše k Applu)


buddyfriend

Recommended Posts

Pro me by to bylo malo, mam asi 1200gb mp3, takze bych bral jen 160gb ostatni je malo

looool tywe a ty to potrebujes mit furt u sebe?? abys tech 160GB muziky vyslechl bys potreboval hodne casu

a ty mas 2 terabajtovy HD, nebo kam to davas?? :lol::lol::lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 864
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

looool tywe a ty to potrebujes mit furt u sebe?? abys tech 160GB muziky vyslechl bys potreboval hodne casu

a ty mas 2 terabajtovy HD, nebo kam to davas?? :lol::lol::lol:

300 gb harddisk a ostatni na DVD......miluji hudbu, takze stahuji vse, co je dobre (ne sra+ky). a hlavne porad posloucham, v praci, doma v aute a hlavne na cestach.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže pánové, iPod dorazil... je trochu tlusčí nez muj starej iPod, ale 160GB je 160GB, ale to za to stojí... desing je podobnej minulý generaci, ale předlí kryt je z hliníku, to už ale asi víte. Grafický prostředí je bezvadný, displej krásně jemnej a s výborným podsvícením. Co mě uplně nadchlo je funkce cover flow, o ní už ale taky asi víte, ale je prostě bezvadná a stoprocentně si v ní bude listovat, ikdyž si nechcete nic poslechout :-) nevím co dál o něm napsat, dyštak se ptejte

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo mě taky už dorazil v pondělí silver 160GB, je fakt nádhernej. Pro mě je to velká změna, když jsem přetím měla (ted už sběratelskej kousek) iPod 2.gr od r. 2002.

Jinak je super využít služby iTunes Store, obzvláště Get album Artwork (náhledy obalů desek), dále Podcasty atd.

Já mám registraci na Australským iTunes Store

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže pánové, iPod dorazil... je trochu tlusčí nez muj starej iPod, ale 160GB je 160GB, ale to za to stojí... desing je podobnej minulý generaci, ale předlí kryt je z hliníku, to už ale asi víte. Grafický prostředí je bezvadný, displej krásně jemnej a s výborným podsvícením. Co mě uplně nadchlo je funkce cover flow, o ní už ale taky asi víte, ale je prostě bezvadná a stoprocentně si v ní bude listovat, ikdyž si nechcete nic poslechout :-) nevím co dál o něm napsat, dyštak se ptejte

hodis sem nejaky fotky (tebou delany) ptze ty ukazkovy jsou dycky divny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi dost blbá otázka, ale zkusím - podporuje harddiskový Ipod jak už nové generace, nebo předchozí přenos hudby atd přes mass storage (případně zda na to existují nějaké neofic. programy), nebo se dají přenášet věci jen přes ofiko prográmek itunes tuším? Jde mi o to, že pokud někdo zná Sony přehrávače a jejich stupidní verzi SonicStage, tak pochopí proč se na to ptám. Do iPodu bych šla, ale tyhle podpůrné programy mě fakt po zkušenostech už děsí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi dost blbá otázka, ale zkusím - podporuje harddiskový Ipod jak už nové generace, nebo předchozí přenos hudby atd přes mass storage (případně zda na to existují nějaké neofic. programy), nebo se dají přenášet věci jen přes ofiko prográmek itunes tuším? Jde mi o to, že pokud někdo zná Sony přehrávače a jejich stupidní verzi SonicStage, tak pochopí proč se na to ptám. Do iPodu bych šla, ale tyhle podpůrné programy mě fakt po zkušenostech už děsí.

nahrávání hudby funguje jen s iTunes (ale není to stupidní program) :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže pánové, iPod dorazil... je trochu tlusčí nez muj starej iPod, ale 160GB je 160GB, ale to za to stojí... desing je podobnej minulý generaci, ale předlí kryt je z hliníku, to už ale asi víte. Grafický prostředí je bezvadný, displej krásně jemnej a s výborným podsvícením. Co mě uplně nadchlo je funkce cover flow, o ní už ale taky asi víte, ale je prostě bezvadná a stoprocentně si v ní bude listovat, ikdyž si nechcete nic poslechout :-) nevím co dál o něm napsat, dyštak se ptejte

Promiň,ale co je to "cover flow".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám takovej pocit, že to není vynález Applu, jedna firma poskytovala plugin pro iTunes právě s coverflow, tenkrát tomu možná říkala jinak, pak to najednou začalo Apple dávat do iTunes, takže to neví nápad Applu, jinak iPhone to samozřejmě má

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už ho mám 4 roky :-) A stál asi 45 talířů. Ted už se dělaj jen MacBook Pro a MacBook. Oba šlapou na Intelech a maj mnohem větší výkon než ten můj a spoustu výbavy v sobě. Dál je výhoda, že můžeš na nich používat systém jaký chceš. MacOs, wokna, Linux...dokonce se daj používat i souběžně. Sou to super stroje a ted zrovna čekám na update MacBooka, během pár týdnů by měl být novej. Dneska už ta cena je hodně nízko okolo 25 talířů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už ho mám 4 roky :-) A stál asi 45 talířů. Ted už se dělaj jen MacBook Pro a MacBook. Oba šlapou na Intelech a maj mnohem větší výkon než ten můj a spoustu výbavy v sobě. Dál je výhoda, že můžeš na nich používat systém jaký chceš. MacOs, wokna, Linux...dokonce se daj používat i souběžně. Sou to super stroje a ted zrovna čekám na update MacBooka, během pár týdnů by měl být novej. Dneska už ta cena je hodně nízko okolo 25 talířů.

mno stejne bych dal radsi prednost asi vaiu core 2 duo za 35 tacu, jinak co je za procesory v tech za 25?? (dvoujadrovy. ctyrjadrouvy?) ty na tom pouzivas Mac nebo windows? pracuje se dobre s macem? a jeste last dotaz jestli jsou nejaky convertory nebo playery, nebo tak, ptze kamos rikal ze kdyz byl v usa na jazykovym kurzu ze tam byl nakej imac a ze byl trochu nepohodlnej, ze si tam nemohl prehrat videa nebo neco tak ktery byly poslany z Windowsu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu