Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

iTopic (aneb vše k Applu)


buddyfriend

Recommended Posts

  • Odpovědi 864
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

starej iPod us neni na trhu, koupis ho tak akorat v bazaru a to bych nedelal protoze nevis co s tim gdo delal a kolik ten HDD bude mit vadnejch sektoru

jinak novej iPod Classic je tenci nez starej iPod Video a taky ma vylepseny menu, potom zvysena vydrz baterie a myslim ze ji kontrastnejsi display (ale tim si nejsem jistej)

a tlustej rozhodne neni, ma 1cm, na to jakej to ma HDD a ze tam musi bejt jeste baterka a vubec na to kolik to umi veci tak je to super tenky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze lidi...Muj sen se vyplnil...Budu mit iPod Classic 80gb Black :) ...Bracha za 2dny prileti z Londyna...Koupil me ho tam :) Takze az ho budu mit taky reknu nejaky info...Ale vim ze to bude neco neuveritelnyho :)

Mně příjde asi v pondělí 160 GB silver. :-)

Je to o tolik z Londýna výhodnější? Příjdeš o možnost 2. letý záruky.

Můj první iPod (2.generace) mám z r. 2002...10GB - to byla v tý době věcička :bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O zaruku neprijdu...On me ho doveze a necha si ucty, zaruku atd...No a kdyz se stim neco stane poslu mu ho no...Ale neverim tomu ze se iPodu neco stane :)

Je to zkoro stejyn jako v Cesku ta cena...Kupoval ho primo v Applu za 160liber=6400kc...

Uz se stasne tesiiim! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak s tim ze se mu nic nestane nwm. ja mel dva ipody a voba sou rozbity shuffle nak upe prestal fachat a ipod mini ma podelanou baterku nabijim do 100% a pak mi to funguje tak deset minut. o new ipodu sem taky premejslel ale pak sem si rek k cemu by mi bylo 80gb hudby u sebe stejne to nemuzu poslouchat vsechno najednou. je to dobry akorat na filmy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak s tim ze se mu nic nestane nwm. ja mel dva ipody a voba sou rozbity shuffle nak upe prestal fachat a ipod mini ma podelanou baterku nabijim do 100% a pak mi to funguje tak deset minut. o new ipodu sem taky premejslel ale pak sem si rek k cemu by mi bylo 80gb hudby u sebe stejne to nemuzu poslouchat vsechno najednou. je to dobry akorat na filmy.

no, to ej otazka, ja se ted rozhoduju mezi ipodem a slimem...dragunov: pak teda sem napis jaky je a pripadne hod fotky pls ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sry lidi ale dneska ho jeste nemam :( Bracha priletel b 17hodin a to jsem teprve vyjizdel z Prahy do Brna...Uz bylo pozde takze jsme se dnaska nesetkali...Ale zejtra uz na 100% dame spolu sraz a vecer tu neco pekneho napisu :) Zatim :)

EDIT: Jinak iPod Touch je naprosto uplne genialni to jo...Ale 8gb nebo 16gb je prece jen malo...Pro me by to treba stacilo ale kdyz porovnam ceny meti 80gb a 8gb Touchem a 160gb Classic a 16gb Touchem tak se me zda lepsi Classic...Ale jinak je to absolutne uzasna vec :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já čekala asi 2 roky na něco takovýho jako je iPod Touch s velkým displayem. Myslela sem, že nahradí starý model, který už se prodává několik let. Zklamání bylo, že má jen flash disk a naprd malou velikost. Vzhled je stejnej jako iPhone a ten si chci v budoucnu koupit. Zatím budu mít classica, tak je mi v celku jedno, kdy k nám iPhone příjde. Už se těším na lepší zvuk Apple Lossless, můj starej to ještě neuměl. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu