Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

iTopic (aneb vše k Applu)


buddyfriend

Recommended Posts

  • Odpovědi 864
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Cus, mam dotaz spise na ty zkusenejsi... Jaka je spoluprace napriklad napr .doc souboru s OS Mac. Da se treba bez problemu nainstalovat world nebo jine programy?(qip, total comander,...) diky za odpoved...;)

jj je to kompatibilni, baliky office jsou i na mac bud Microsoft office for mac nebo iWork nebo NeoOffice (open office na maca = free)

no nvm jestli je na maca total comander ale mac os x leopard ma dobrej pruzkumnik souboru no a taky nvm jestli je qip na mac ale nejakej IM ne maca s icq je :arrow: :google:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Někde jsem četl že prý 15 000 Kč a víc ... Jaj, raději jsem si koupil obyčejnej ...

Nektery naivni blbecci si mysleli ze tu bude stat jen tak bez niceho 199 dolaru a vsem tu tvrdili jak Apple prorazi. Prava cena je 524 dolaru za 8GB a 624 za 16GB model... toe skoro 10 000 jen v USA bez postovneho,dph atd....v CR a v EU to zas bude okolo 15K urcite..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

tak hosi dneska mi prisel ipod classic 320GB za 302€ celkem dobra cena ale pro me je 320GB az moc mam svuj samsung t10 2GB xD a to mi bohate staci:D a dokonce jsem nasel zajemce ktery ten ipod koupi o litra draz nez jsem ho koupil a jeste zaplati postu tak doufam ze to nezrusi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nektery naivni blbecci si mysleli ze tu bude stat jen tak bez niceho 199 dolaru a vsem tu tvrdili jak Apple prorazi. Prava cena je 524 dolaru za 8GB a 624 za 16GB model... toe skoro 10 000 jen v USA bez postovneho,dph atd....v CR a v EU to zas bude okolo 15K urcite..

Tj problem Iphonu, kdyby byla cena nizsi nez je(15K? fakt moc) tak by to nebyla spatna koupe, ale za tyhle prachy se daj sehnat mnohem nadupanejsi stroje...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podle toho co beres za interaktivitu, nevim jak moc je Symbian(N81 ho ma ne?) interaktivni, ale WM muzou bejt vcelku interaktivni,zalezi na aplikacich...

2900?to je pekna cena:D

Jasně N 81čka má symbian.(dokonce platformu N Gage 2.0 a dvě skrytá tlačítka na nové hry)Ale ten multitouch displej(a pohybový senzor) co má Ipod to zdaleka nenahradí.Některé hry jsou prostě na Ipodu geniální.Třeba kuličku v Labyrintu apod.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně N 81čka má symbian.(dokonce platformu N Gage 2.0 a dvě skrytá tlačítka na nové hry)Ale ten multitouch displej(a pohybový senzor) co má Ipod to zdaleka nenahradí.Některé hry jsou prostě na Ipodu geniální.Třeba kuličku v Labyrintu apod.

multitouch by mela bejt softwearova zalezitost a senzor Pohybu maj i nekt. novy HTCcka(Diamond,Touch PRO..., i kdyz je pravda, ze ty aplikace co na to vznikly nejsou zadna slava...),ale pokud bych si chtel hrat s pohybovym senzorem,tak si poridim Wii:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu