Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

iTopic (aneb vše k Applu)


buddyfriend

Recommended Posts

  • Odpovědi 864
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Co je podle vás nejlepší:Ipod Clasicc 80GB,nebo 160GB,Ipod Video 80GB,nebo 160GB a nebo Ipod Touch?Díky za radu nevím který z těch tří si mám přát na vánoce a ještě jak dlouho vydrží tá baterka jako životnost :)

Záleží na tobě, kolik do toho chceš vrazit? Je to o penězích a o tom, co si můžeš dovolit. Classic je nástupcem Videa ipoda, tak pozor...ten už se nevyrábí a je doprodejovej a taky neumí CoverFlow. Myslim, že moc bys na tom neušetřil a leda koupil výběhovej model. Ty novější maj sice TV out zablokovanej, ale s dockem uměj přehrávat video ve vyšším rozlišení než video iPody.

iPod Touch je krásnej a je pro toho, kdo neplánuje koupi nového telefonu. Jinak je rozhodně lepčí si pořídit iPhona, jak znám Apple, tak v lednu uvede 16GB verzi. :-)

Závěrem: Vyber si na co máš peníze a velikost jakou využiješ. :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Záleží na tobě, kolik do toho chceš vrazit? Je to o penězích a o tom, co si můžeš dovolit. Classic je nástupcem Videa ipoda, tak pozor...ten už se nevyrábí a je doprodejovej a taky neumí CoverFlow. Myslim, že moc bys na tom neušetřil a leda koupil výběhovej model. Ty novější maj sice TV out zablokovanej, ale s dockem uměj přehrávat video ve vyšším rozlišení než video iPody.

iPod Touch je krásnej a je pro toho, kdo neplánuje koupi nového telefonu. Jinak je rozhodně lepčí si pořídit iPhona, jak znám Apple, tak v lednu uvede 16GB verzi. :-)

Závěrem: Vyber si na co máš peníze a velikost jakou využiješ. :cheesygrin:

Díky moc za tvůj názor jinak chci právěže Iphone,ale až příští vánoce teďka je ještě moc drahej a proto chci rači Ipod než Ipod touch.Díky tobě chci vlastně s pixmanie Ipod 160Gb Black clasicc a ty máš Ipod odkud?A co říkáš na tohle?

http://aukro.cz/item258577996_novinka_ipod_video_160_gb_v_zaruce.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky moc za tvůj názor jinak chci právěže Iphone,ale až příští vánoce teďka je ještě moc drahej a proto chci rači Ipod než Ipod touch.Díky tobě chci vlastně s pixmanie Ipod 160Gb Black clasicc a ty máš Ipod odkud?A co říkáš na tohle?

http://aukro.cz/item258577996_novinka_ipod_video_160_gb_v_zaruce.html

Já ho mám od známého prodejce Applů. Normální ceny má mnohem vyšší, ale mě občas něco prodá levnějc (chtěla sem po něm cenu jako z Pixmanie). Já za 160 s nabíječkou zdarma sem dala desítku, bez pár drobnejch. Můžu ho dát do nákladů a odečíst si DPH, tagze sumarum mě vyšel asi 8 tisíc.

Na aukru bych nic nekupovala, český verzi ebay nevěřím. Je tu spousta podvodníků. V německu na ebay docela dost nakupuji a zatim skoro všechno OK. Musí se akorát dávat majzla na padělky, těch je tam mraky, jako třeba značkový sluchátka za pár euro. :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ho mám od známého prodejce Applů. Normální ceny má mnohem vyšší, ale mě občas něco prodá levnějc (chtěla sem po něm cenu jako z Pixmanie). Já za 160 s nabíječkou zdarma sem dala desítku, bez pár drobnejch. Můžu ho dát do nákladů a odečíst si DPH, tagze sumarum mě vyšel asi 8 tisíc.

Na aukru bych nic nekupovala, český verzi ebay nevěřím. Je tu spousta podvodníků. V německu na ebay docela dost nakupuji a zatim skoro všechno OK. Musí se akorát dávat majzla na padělky, těch je tam mraky, jako třeba značkový sluchátka za pár euro. :roll:

Já bych chtěl Ipod z pixmanie,ale Taťka mi ho asi bude chtět koupit z obchodu Apple v Brně tam jsou super lidi jenže ten Ipod tam výjde na dost peněz. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych chtěl Ipod z pixmanie,ale Taťka mi ho asi bude chtět koupit z obchodu Apple v Brně tam jsou super lidi jenže ten Ipod tam výjde na dost peněz. :(

z Pixmanie je to v pohodě, žádný strachy z nákupu. Spolehlivej a nejlevnější obchod na iPody.

Jo rodiče nevěří takovejdle výmyslům jako je nakupování přes internet. To je asi všude stejný. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jahoda jak si to myslela s tím, že novej ipod má zablokovanej TV out? Chápu to správně, že z classicu nemůžeš píchnout kabel do telky a koukat na video na telce? Tak to přeci šlo na ipod video. Nebo se pletu?

Je to nemilá novinka a funguje to tak, že si musíš pořídit orig. dock od Apple a ten to odblokuje. Zatím není nebo o něm ještě nevím žádnej hack.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Apple Lossless to je co proč převádíš CD???

Je to bezztrátová kvalita hudby pro iPoda, ta nejvyšší třída, pak už jen můžeš 1:1 překopírovat CD. Pícíčkaři používak třeba Flac. Našla sem na netu konvertor lossless formatů, jmenuje se XLD - výborná záležitost.

A doporučuju koupit kvalitnější sluchátka, ty přiložený moc dobrý nejsou.

Já si vybrala tyhle:

akg_k324p_white.jpg

AKG K324P white

...eště mi nedorazily, tag nemůžu říct, jak hrajou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to bezztrátová kvalita hudby pro iPoda, ta nejvyšší třída, pak už jen můžeš 1:1 překopírovat CD. Pícíčkaři používak třeba Flac. Našla sem na netu konvertor lossless formatů, jmenuje se XLD - výborná záležitost.

A doporučuju koupit kvalitnější sluchátka, ty přiložený moc dobrý nejsou.

Já si vybrala tyhle:

akg_k324p_white.jpg

AKG K324P white

...eště mi nedorazily, tag nemůžu říct, jak hrajou.

Stále to nechápu jak může bejt hudba bezdrátová dráty ani nemá?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doma snad máš ňáký repráky ke kerým to budeš chtít připojit. Pak už jen ovladačem dálkově volíš skladby a válíš se na gauči. :-)

Já mám doma podělaně drahý Hi-Fi Marantz, dneska by mi stačil už jen iPod a ňáký hodně dobrý reprobedýnky, něco jako Bose.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu