Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Otazka ohledne RGH


Recommended Posts

Ahoj !

Pokud by jsem si nechal ocipovat FAT verzi Falcon

Je potreba u toho mit flash ? Takzvane FW 2.0 nebo novejsi ?

Musi se aktulizovat Dashboard kdyz vyjde novejsi a nebo se nahrava upravena verze,ktera podporuje RGH ?

Jakym zpusobem to vsechno funguje ? Hry jsou na internim disku ,ktery je u Falcon max. do kolika GB ?

A jinak se jede na externim disku ,ktery je omezen na 1 TB ? Uz to nekdo z vas ma jste stim spokojeny ?

Diky za info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mechanika vůbec není potřeba (takže flash nemusíš mít).

Já mám za to, že na RGH/JTAG vůbec nezáleží na Dashboardu. Ale stejně tak update dashe jde.

Origo HDD je k dostání na phat konzolích největší 250GB. Otom, že by jinak ex. HDD byl omezen na 1TB nevím, ale možné to je (ale 1TB snad ani využít nejde :D).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak,ze by se dalo rici,ze mechaniku by jsem s toho mohl vytahnout uplne a nejak lepe poresit chlazeni ?

Jestli stim chlazenim ma nekdo nejake reseni ? PC Castle a tak ?

Vim ze prvni Xbox1 ,ktery mam doma vyuziva mechaniku k zapnuti Xka ... proste pri bootovani.Pokud tam nechanika neni ihned chyba!

Me jde jen o to,ze by jsem si rad zahral nove Lego Harry Potter 5-7 a treba i Raymana a porad neresil FW a kdo vi co si.Cip se me zda za ty

penize jako nejlepsi reseni.Takze je dobry si poridit do Xka aspon 120-250GB disk.

A na USB externi disk ,ktery je formatovan na system Xbox ? Kazdopadne me to zajima vic.I kdyz me nekdo napise,ze Falcon je docela pry na hrane,ale pokud by jsem

nejak lepe poresil chlazeni tak by to nemuselo byt spatny. Moc diky za info.

Jeste : od koho si to nechat opicovat : cena , kvalita , a hlavne nejlepsi cip ( Xecuter nebo jak se jmenuji )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze NAND tam da jen flasher ten co tam bouchne na hned cip a pak se jen staram o aktulizace. ( Dashboard )

Xko je hodne na HDD omezeny coz by jsem to spise videl na externi disk.

Me osobne se tady povaluje 120GB ,ale znacky Fujitsu.

Tak nejak ... jednou jsem to zkousel do Xka flashovat ,ale nemam k tomu soubory vim,ze je potreba WD blue ...

Tak by jsem do toho snad sehnal 250GB disk a pak ho predelal .-) Skoda ze se jeste nepodarilo do toho narvat 500GB .)

A mate nekdo nekoho oblibeneho flashera co to primo dela a je solidni ? .)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja si myslim ze to funguje uplne stejne.

Koukal jsem akorat na aukru na ceny HDD a to si snad delal prdel ...2000 kc za disk :_(

Mno nic asi tajne vykucham matce notas a vytahnu s toho WD blue 320GB :D

A dam ji tam 60tku stejne stim nic jineho nedela .))

Jo a uz to jinak nekdo cipuje a nebo se jeste cekaji na cipy ?

A jaky cip si do toho poridite ? ( aby byl bezproblemovy chod!)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem za RGH rad .Driv jsem chtel Jtag ,ale nemel jsem na to Dashobard.

Pred rokem jsem si poridil ps3 ,ale srdcem jsem stale byl xku.Mel jsem na vikend zapujcene slimko s kinectem a tak supr zabava ve 4rech :)

Tak jsem zjedavej na RGH :)

Jeste ohledne NAND ten si pres nejaky program vytahnu po USB a nebo na to musim koupit nejaky spesl kablik ? .)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fakt potesujici zprava. Hold si o tom promluvim ,kdyz tak s matkou ,jestli bych se nemohl podivat na jeji notas .-)

Stejne na tom je jen na netu a kouka max. na Kinotip a pod. Otazka je,jestli je mozny pouzit originalni HDD 60GB z xbox do notasu ?

Urcite se musi HDD flashnout .) Ta 320GB by se kdyz tak flashnula na 250GB a budu happy a po pripade se nechala jak je a jel na 320GB .)

Supr moc za velice cenne informace.Jsem takto vic v obraze.Urcite by jsem uvital za cas nejaky tutorial ohledne RGH.

Take prodejci a fleshery by mohli napsat co vsechno je k odeslani potreba.Treba ja mam Xko cely otevreny,tak by jsem ho zaslal

bez HDD a bez mechaniky.Snad by to tak to mohlo stacit ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Wou !!! To me snad uplne na Xku stacilo :) Tak se pujdu matky optat ,jestli stim bude souhlasit :)

Jeste mam kdyz tak u sebe 320GB disk taky WD Blue ,ale to se me vyndavat nechce,kdyz vim,ze Matka ten disk nepouziva.

Fakt skoda mista. Dal by si me sem prosim soubor : 320HDDSS.bin + postup flashe ? ( Tak aby jsem si nepokurvil jine disky )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu