Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pandoras batter - help !!


Pizzadox

Recommended Posts

zdar, hele potrebuju radu, chtel jsem si svoje PSP (fat 1004, FW 6.60, deska 11g, karta SanDisk 4GB) flashnout pres pandoru, udelal jsem si podle navodu magic memory stick, ale kdyz jsem chtel spustit samotnou aplikaci (Despertar del Cemeterio), hodilo mi to "This game cannot be started. The data is corrupted". Ocenil bych jakoukoliv radu. Dik

PS sry, jestli je to ve spatnym foru, nevim kam jinam to napsat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stáhni si do pc program psp grader v008 a OFW 5.00, program spusť a sám uvidiš co dál. S googlem pracovat předpokládám umíš takže nevidím žádnej problém. A vůbec, teď me napadlo, proč to dělíš přes pandoru kjdyž ti psp jde? řiď se tímhle návodem http://psp.novinky.org/view.php?cisloclanku=2011020003 (sekce - instalace 6.60 pro b10 a pak hned pod tím ten 6.60 permanent) ale jen pokud máš opravdu fatko, jestli ti module checker vyplivnul že máš 11g tak máš psp 3000 a tím si ho brickneš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu