Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pro začátečníky PSP - aktualizace 15.4. 2009


Dutch

Recommended Posts

  • Odpovědi 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak sem užil video 9 a nějak sem to překonvertoval,ale když to chci poslat do PSP, tak to píše, ať ho připojim k PC ( a přitom připojený je ) už sem do něj posílal nějaký fotky a to jde v pohodě, tak nevim proč to připojení teď blbne, nebo co..
tak to udelej manualne...

vlez do slozky

c:/program files/pspvideo9/mp_root

tam se ukladaji ty videa..dal postupuj podle 3. bodu kam co nakopirovat ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám problém s devicehookem. nevím jak hrát na 333mhz. Mám Lord of the rings tactic CSO a framerate někdy pokulhává (nevim jestli to není normální) Shadow.wizard psal at zkusim Home+ select ale na to devide hook nereaguje. Když zvolím 333mhz tak to zase zamrzne při nabíhání. Jak na to? V čem je problém?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě je možnost si převést jakýkoliv video soubor pro PSP pokud člověk má ATI kartu Radeon X1x00 (X1300,X1600 atd.) kde se to přes basic mode u Catalyst Control Centre dá vytvořit, vybere se bitrate, ale v PSP jsem to zatím nezkoušel).

Jinak pokud mám firmware 2.5, a verze 2.71 je prolomena že pustí ISOs, tak je zbytečné dělat downgrade na 1.5, nebo se pletu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

menší postup, ale samozřejmě titulky si tam budeme muset vlepit jinak, pokud to bude třeba, max. kvalita končí u 768kbit/s, což je maximální bitrate pro filmy co PSP zvládne :-)

avivo1ba7.jpg

avivo2nl8.jpg

avivo3wr5.jpg

Převádění 350MB při medium kvalitě, což je default zabere u mě asi 10minut.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myschoo : no zkoušel jsem to teď na PSP to převedené avi, obraz v pohodě, ale po pár sekundách jede zvuk nějak rychle než video, takže na prd. Prostě asynchronně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myschoo : no zkoušel jsem to teď na PSP to převedené avi, obraz v pohodě, ale po pár sekundách jede zvuk nějak rychle než video, takže na prd. Prostě asynchronně.

Jo to je mi stalo taky (v PSP video 9), zkoušel jsem různý nastavení a nic. Nakonec jsem přišel na to, že se musí nastavit fps 29.97 (NTSC) - PSP si to pak neumí srovnat a zvuk jede rychleji. Moje zkušenost, nevím jak ostatní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu