Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pro začátečníky PSP - aktualizace 15.4. 2009


Dutch

Recommended Posts

  • Odpovědi 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Hele neničim PSP, když ho zapnu a během automatickýho načítání UMD to utnu a přes home to přepnu do menu? Nebaví mě to vyndavat to UMD a zároveň ani čekat, než se to načte. Dík P.

No neničíš, když během načítání UMD ho nyvytahuješ z mechaniky nebo jiny vylomeniny. Jestli das normalne home tak se nic neděje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam takovy stupidni a urcite dost omylany dotaz .... Date si toust?

To neni muj dotaz potrebuju vedet jestli si shanet PSP s 1.5 FW nebo 2.71 FW a hlavne potrebuju vedet jestli na obou rozjedu vsechny isa protoze jsem se to z tohodle topicu poradne nedozvedel.

Dam si dva tousty.

Kdyz sezenes PSP s fw 1.5-2.71 tak vsechny jdou dostat na fw 1.5. Ted uz ale jdou hrat i ISA na fw 2.71 akorat nevim v jakem je to stadiu. Jestli jde vse a pohodlně. Každopádně když seženeš PSP s frimwarem v tom rozmezí co sem psal tak nic nezkazíš, na vyším už si zatim ISA nezahraješ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

o nicem nevim sry...tenhle topic ted nemuzu aktualizovat nemam moznost nic ozkouset na PSP v PC mam odpaleny vsechny USB sloty..az to nejak casem dam dohromady udelam cistku neaktualnich veci a urcite neco pridam... jinak isa si zahrajete, ale zatim je to lepsi poustet na fw 1.5 . rychlost,luxus,zadny zachvaty, ze to nejede :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zase mam par blbych otazek: Mam fW 2.1 to zn. ze asi isa nespustim ze? dalsi to je co bude lepsi upnout to na 2.71 nebo downout na 1.5 jsem z toho trochu blby protoze treba vetsina emulatoru jede jen na fw 1.5 takze asi down

EDIT: Jak jsem si vsiml ze jede vse jen pod 1.5 takze je to uz jasne. ISA si bez fw 1.5 nezahraju a jak jsem si vsiml tak down bez GTA:LCS taky jen tak nepujde. Poradte jsem z toho magor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli mate nekdo cas tak prosim dneska bych to chtel zmaknout. Potrebuju asistenci nekoho kdo to uz vicekrat delal na ICQ nechci nic totiz zkazit. Sel bych prvne do toho upgradu na 2.71 a pak na down na 1.5 moje ICQ je v mem profilu.

EDIT: Prosim potrebuju s tim pomoct! Nemam co hrat aspon upgrade na 2.71 A jeste ot: Na 2.71 asi nejde vetsina homebrew aplikaci a her ze?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jak rikate. Pujdu do toho sam ale nevim kde mam sehnat navod na prekop 2.01 na 2.71 hledal jsem to jak hnup a vsude bylo napsane ze to neni mozne. Ale kdyz vy rikate ze to jde tak se do toho dam jen nevim jestli mam down na 1.5 protoze se mi moc nezamlouva ze nerozjedu novejsi origosky ale zase mi pojede vse jine ( homebrew atd. ) protoze jak sem se dival vse je delane na 1.00 a 1.5

A jeste OT: Na 2.71 jdou vsechny ISA?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu