Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pro začátečníky PSP - aktualizace 15.4. 2009


Dutch

Recommended Posts

Tak jak rikate. Pujdu do toho sam ale nevim kde mam sehnat navod na prekop 2.01 na 2.71 hledal jsem to jak hnup a vsude bylo napsane ze to neni mozne. Ale kdyz vy rikate ze to jde tak se do toho dam jen nevim jestli mam down na 1.5 protoze se mi moc nezamlouva ze nerozjedu novejsi origosky ale zase mi pojede vse jine ( homebrew atd. ) protoze jak sem se dival vse je delane na 1.00 a 1.5

A jeste OT: Na 2.71 jdou vsechny ISA?

hele existuje i downgrader z 2.01 na 1.5 tak nevim proc to chces zvedat kdyz to muzes rovnou shodit

http://psp.games4you.cz/viewtopic.php?t=4624&highlight=downgrade

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

a dalsi otazka. Musim si stahnout nejakej specialne fw jako treba podle regionu ( usa, eu atd. ) a jeste nemel bych k tomu pouzit vetsi pametovku? Myslim ze 32mb na to stacit asi nebude. A jeste jedna ot nezustava ten updatovany fw v pametovce?
region jakykoli,32MB staci,v pameti nezustava

to bobo: ten DG prej nefungoval

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Brzo mi to rikate ja uz mam 2.71 no jdu skouset isa jestli mi pujdou jen skoda toho homebrewu je tam spoustu super aplikaci a her

EDIT: Chlapi kterou verzi devhook mam pouzit ja zkusil 0.46 a prd

EDIT2: Tak uz jsem vyzkousel nekolik verzi a dokonce jsem to kutil i s homebrewem a nic mi nejde pokazde mi to napise ze nelze spustit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Brzo mi to rikate ja uz mam 2.71 no jdu skouset isa jestli mi pujdou jen skoda toho homebrewu je tam spoustu super aplikaci a her

EDIT: Chlapi kterou verzi devhook mam pouzit ja zkusil 0.46 a prd

EDIT2: Tak uz jsem vyzkousel nekolik verzi a dokonce jsem to kutil i s homebrewem a nic mi nejde pokazde mi to napise ze nelze spustit

ze nejde spustit nebo data is corrupted??
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pise mi to nejde spustit a nejake cislo 800... Asi pujdu do te 1.5

EDIT: jsem zkousel ten downgrade co je v navodu a nejde mi to porad to dela hovadiny a hlavne pri te cervene obrazovce zablika ta led dioda parkrat a pak se psp vypne

tak si ten navod projdi jeste jednou ;) neco ti totiz chybi (slozka DONWDATER na rootu)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uf..OK tak sem si ted precet vsechno co ste sem napsaly, pac se to snazim pochopit..cekam totiz na objednane PSP tak abych vedel co pak delat..i kdyz to vedet nebudu. Jako nejdriv by me zajimalo co je to hombrew pac sem to nikde nenasel..nebo sem slepej! Pak by me zajimaly vyhody a nevyhody fw.2,71-nefungujou tady nekomu na tom ISA?? Pak by me zajimalo co je to ten Devhook..urcite program na hry...tak by me zajimalo kterej je ted aktualni a kterej by se mel ted pouzivat aby vse fungovalo.... Kdyztak se omlouvam za vsechny moje LOL otazky a snad to nekdo napise prehledne abych to ja a par lidi co to nechape, pochopilo :oops: diky vsem za ochotu :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uf..OK tak sem si ted precet vsechno co ste sem napsaly, pac se to snazim pochopit..cekam totiz na objednane PSP tak abych vedel co pak delat..i kdyz to vedet nebudu. Jako nejdriv by me zajimalo co je to hombrew pac sem to nikde nenasel..nebo sem slepej! Pak by me zajimaly vyhody a nevyhody fw.2,71-nefungujou tady nekomu na tom ISA?? Pak by me zajimalo co je to ten Devhook..urcite program na hry...tak by me zajimalo kterej je ted aktualni a kterej by se mel ted pouzivat aby vse fungovalo.... Kdyztak se omlouvam za vsechny moje LOL otazky a snad to nekdo napise prehledne abych to ja a par lidi co to nechape, pochopilo :oops: diky vsem za ochotu :wink:

hombrew ted se asi pravdepodobne cituji hombrew = neoficialni aplikace (program)

program na isa je tam jasne napsany, nejznamejsi atd. jsou devhook a daxiso

z minule odpovedi vyplynulo ze devhook je hombrew, ktera spousti iso hry

a vyhody a nevyhody si vyvod ty sam precti si bod firmware

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:shock: to byla rychlost s tou odpovedi....no tak teda sorry, ale to je tolik stranek ze sem to asi zapomel :oops: Hele ale kdyz je tema: DAXZISO GAMES a DEVHOOK GAMES tak dou ty hry jen v tehlech programech...takze musis mit v PSP oba programy a nebo ho vzdycky vymenit? ja vim sem desna lama, ale kazdej to musel jednou pochopit..a este kdyz mas hru na karte a udelas upgrade nebo downgrade tak tu hru musis vzdycky smaznout ne??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dutch: Mam jednu otazocku, asi dost jednoduchu... Ked som si uz nakopol v:2.81 , tak si asi na downgrader trosku pockam co?

Dakujem za odpoved...

Mno to nikdo nevim, ani priblizne kdy to muze byt..muze to byt za tyden ale taky treba az za pul roku nebo nikdy..tezko rict

:shock: to byla rychlost s tou odpovedi....no tak teda sorry, ale to je tolik stranek ze sem to asi zapomel :oops: Hele ale kdyz je tema: DAXZISO GAMES a DEVHOOK GAMES tak dou ty hry jen v tehlech programech...takze musis mit v PSP oba programy a nebo ho vzdycky vymenit? ja vim sem desna lama, ale kazdej to musel jednou pochopit..a este kdyz mas hru na karte a udelas upgrade nebo downgrade tak tu hru musis vzdycky smaznout ne??

Ono devhook taky neumi spustit vsechny hry, drtivou vetsinu ano, ale jsou i vyjimky, lepsi kdyz budes mit v psp oba..

Jinak k tomu upgrade downgrade jsem nejak nepochopil :)

k upgrade a downgrade zadnou hru nepouzivas ani nic pak mazat nemusis muzes ale nemusis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu