Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pro začátečníky PSP - aktualizace 15.4. 2009


Dutch

Recommended Posts

  • Odpovědi 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

chtel bych se zeptat jak to delate vy co hrajete nakej ten mesic na PSP...vy upgradujete a downgradujete jen tak z hecu nebo 1.5 normalne a kvuli internetu 2.0 ??? tak jak a proc to delate?? ja osobne bych si tam nechal 2.71 kdyz tam dou isa a je tam i net atd..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak uz mi jen zbyva down na 1.5 a budu mit hned lepsi sny. Jo a jeste ot: na 1.5 jedou uplne vsechny ISA?
ano na 1.5 jdou vsechna isa

to scream: nn na fw 1.5 si muzes fw 2.71 nacist z karty, dela se to pres devhook...

Devhook pracuje na principu naemulovani firmware z memory sticku (tzn. ze jakoby mate fw 2.71 (mezi 2.71 a 1.5 muzete kdykoliv prepinat))

Iso hra co nastavite v devhooku se pak tvari jako originalni UMD hra, ale pritom v mechanice je jen demodisk nebo jine UMD krome UMD filmu..

umd filmy nefunguji z duvodu spatneho regionu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak uz se jen tesim az si kupim 1gb ( aspon ) a prekopu to na 1.5 i kdyz podle toho navodu se mi to nepovedlo ani po 30x pokazde jak mi nejde ten cerveny obraz tak se mi to restartne a tak sem to delal dokolecka jak ****

minimalne 2 gb ... ale doporucuju 4 ... ono prece jenom full ma vzdycky nad 1 gb

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest paganizer

Prosím Vás potřebuji poradit!!! Pomocí programu PSP Movie Creator jsem si vytvořil videa (format MP4) ale když je nakopíruji do PSP a chci je spustit tak mi to napíše CORRUPTED DATA!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest paganizer
:D tak to je divny, dela ti to u vsech videi? ... kdyztak si zkontroluj, ze to mas na 100% ve spravny slozce, problem muze byt treba i v kodekach :( tezko radit..musis zkouset a vylucovat moznosti proc to nejde
Tak už jsem na to přišel!!! Nesmí tam být nastavené rozlišení 640x480 ale 320x240 a jde to v pohodě!!!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D tak to je divny, dela ti to u vsech videi? ... kdyztak si zkontroluj, ze to mas na 100% ve spravny slozce, problem muze byt treba i v kodekach :( tezko radit..musis zkouset a vylucovat moznosti proc to nejde
Tak už jsem na to přišel!!! Nesmí tam být nastavené rozlišení 640x480 ale 320x240 a jde to v pohodě!!!

to byla jedna z prvnich veci, ktera me napadla (ale nerek jsem to protoze se to tam musi manualne navolit) , ale to jsi si tam musel nastavit sam pred kodovanim videa, defultne by to tam nemelo byt nastavene :(

Nebo takhle je to tam, ale jakmile zadas zdroj videa tak by se to melo automaticky prepnout bud na 320x240 nebo 308x2xx (?268? nepamatuju) podle pomeru videa(stran)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak uz mi jen zbyva down na 1.5 a budu mit hned lepsi sny. Jo a jeste ot: na 1.5 jedou uplne vsechny ISA?
ano na 1.5 jdou vsechna isa

to scream: nn na fw 1.5 si muzes fw 2.71 nacist z karty, dela se to pres devhook...

Devhook pracuje na principu naemulovani firmware z memory sticku (tzn. ze jakoby mate fw 2.71 (mezi 2.71 a 1.5 muzete kdykoliv prepinat))

Iso hra co nastavite v devhooku se pak tvari jako originalni UMD hra, ale pritom v mechanice je jen demodisk nebo jine UMD krome UMD filmu..

umd filmy nefunguji z duvodu spatneho regionu

Jo taaaak konecne sem to pochopil :) Hele a pouzivas to porad nebo si presel uz na Devhook custom firmware???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak uz mi jen zbyva down na 1.5 a budu mit hned lepsi sny. Jo a jeste ot: na 1.5 jedou uplne vsechny ISA?
ano na 1.5 jdou vsechna isa

to scream: nn na fw 1.5 si muzes fw 2.71 nacist z karty, dela se to pres devhook...

Devhook pracuje na principu naemulovani firmware z memory sticku (tzn. ze jakoby mate fw 2.71 (mezi 2.71 a 1.5 muzete kdykoliv prepinat))

Iso hra co nastavite v devhooku se pak tvari jako originalni UMD hra, ale pritom v mechanice je jen demodisk nebo jine UMD krome UMD filmu..

umd filmy nefunguji z duvodu spatneho regionu

Jo taaaak konecne sem to pochopil :) Hele a pouzivas to porad nebo si presel uz na Devhook custom firmware???

devhook je porad devhook, ale kdyz k tomu pridas custom firmware tak ziskas par vyhod, ktere jsou spletene s devhook...jaky vyhody jsi uz urcite dnes cetl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu