Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pro začátečníky PSP - aktualizace 15.4. 2009


Dutch

Recommended Posts

Ahoj. Já jsem taky nováček na tomto foru a PSP mám poprvé v ruce cca. 18 hodin. Stačilo to tu hoďku přočíst a už mám FW 2.71SE-B.

Kdybych se tu hned začal ptát, tak průvodce od Dutche by byl k ničemu, takhle mi jeho informace dost pomohli. Měl jsem také v2.01.

Já jsem nejdříve provedl klasický upgrade na v2.71, potom zpět na v1.5 (na 1. straně máš odkaz) a nakonec na 2.71SE-B (také odkaz).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ahoj. Já jsem taky nováček na tomto foru a PSP mám poprvé v ruce cca. 18 hodin. Stačilo to tu hoďku přočíst a už mám FW 2.71SE-B.

Kdybych se tu hned začal ptát, tak průvodce od Dutche by byl k ničemu, takhle mi jeho informace dost pomohli. Měl jsem také v2.01.

Já jsem nejdříve provedl klasický upgrade na v2.71, potom zpět na v1.5 (na 1. straně máš odkaz) a nakonec na 2.71SE-B (také odkaz).

Tak to tedy smekam :wink: ses jeden z mala ktery si to precetl a ne se rovnou ptal, ses borec azadna lama :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosim poradi mi nekdo ?Mam PSP nové - FW 1.5 .Mam tam devhook (menu je normal v anglictine) ale kdyz spustim hru tak jede v nemcine i kdyz vim ze to sou hry v AJ na 100 % ,ale nevim jak to zmenit na AJ !PLS pomozte ... btw devhook - verze 0.45 zkousel sem vsechny mozny typy devhooku 0.44 , 0.46........ v PSP se to menuje DevHook launcher 1.35 mod .HELP UZ NEVIM CO MAM DELAT A NECHCI MENIT FW.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosim poradi mi nekdo ?Mam PSP nové - FW 1.5 .Mam tam devhook (menu je normal v anglictine) ale kdyz spustim hru tak jede v nemcine i kdyz vim ze to sou hry v AJ na 100 % ,ale nevim jak to zmenit na AJ !PLS pomozte ... btw devhook - verze 0.45 zkousel sem vsechny mozny typy devhooku 0.44 , 0.46........ v PSP se to menuje DevHook launcher 1.35 mod .HELP UZ NEVIM CO MAM DELAT A NECHCI MENIT FW.
vyreseno, v emulovanym fw 2.71 musite zmenit v hlavnim menu jazyk na anglicky

Einstellungen/System einstellungen/System sprache/- English

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele lidi nevim co mam delat najednou mi prestal jit killzone pise mi to znamou vetu ze to nejde spustit a cislo 8002012D coz vubrc nevim co je vcera jsem to jeste hral a nejede to ani pres devhook :-(

Ahoj. Tohle jsem včera s Killzone taky řešil, stejná chyba. Pomohlo mi aktualizovat firmware 2.71 SE-B a už to frčelo.

http://psp.novinky.org/pspnews/phprs/view.php?cisloclanku=2006100017

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim Vas, po necelom roku, ked som svoje PSP predal, si kupujem druhe :) Vela sa toho zmenilo, bezal som este na Fastloaderi, a tuzil som spojazdnit GTA :)

Spytam sa takto, ked si objednam PSP cez Ebay zasielku z Hongkongu, mozem ocakavat tu nestastnu TA dosku ?

Ten navod na zaciatku temy je v pohode, ale nakoniec sa aj tak spytam :) : Ked si kupim PSP s fw 2.70, v pohode ho downgradnem, aby som mohol hrat ISO ?

Dakujem za odpoved.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim Vas, spytam sa Vas takto: Ktory fw si mam vybrat len na hranie ISO ? Net, a podobne nepouzivam, takze logicky mi vychadza 1.5, a ak som spravne pochopil, na to aby som si mohol zahrat napr. GTA, potrebujem aj DevHooka, a potom nejaky programik na pretaktovanie PSP na plny vykon, kedze napr. GTA seka, kedze DevHook loaduje zpackovane ISO.

Pochopil som to spravne ?

Dakujem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

skvele. Som sa rozhodol cez ebay za 180 e White Basic Pack a 2 Gb karta v cene, je to dovoz z HongKongu, no ale nevedia mi potvrdit, ci doska je tak TA. Akurat mi prezradili, ze na skatuli je edicia PSP - 1006.

Mam to vziat ? :)

inak, svoju prvu PSP som predal v marci, a teraz opat nova !:) To je ale radosti :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim Vas, spytam sa Vas takto: Ktory fw si mam vybrat len na hranie ISO ? Net, a podobne nepouzivam, takze logicky mi vychadza 1.5, a ak som spravne pochopil, na to aby som si mohol zahrat napr. GTA, potrebujem aj DevHooka, a potom nejaky programik na pretaktovanie PSP na plny vykon, kedze napr. GTA seka, kedze DevHook loaduje zpackovane ISO.

Pochopil som to spravne ?

Dakujem.

ok, uz som to pochopil. Jednoznacne 2.71 SE-B. Stacilo si dokladne prestudovat toto forum, aj napriek tomu, ze je tu neznesitelne mnozstvo offtopicov, a bordel v temach :)

Ale mam toto forum aj tak rad :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hehe, prisel mi dnes dotaz od nejakeho novacka(radsi jej nebudu jmenovat) jako PM a fakt me pobavil, tak at mate take duvod se usmat: :P :P :P :shock:

"cau...mam takovy blby dotaz...psp budu mit az na Vanoce,ale uz mam nejaky hry...jak se vklada umd do mechaniky...cely i s tim obalem nebo jen samotne umd...nejde mi totiz ten obal rozdelat ..."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hehe, prisel mi dnes dotaz od nejakeho novacka(radsi jej nebudu jmenovat) jako PM a fakt me pobavil, tak at mate take duvod se usmat: :P :P :P :shock:

"cau...mam takovy blby dotaz...psp budu mit az na Vanoce,ale uz mam nejaky hry...jak se vklada umd do mechaniky...cely i s tim obalem nebo jen samotne umd...nejde mi totiz ten obal rozdelat ..."

To je este normalna ( :lol: :roll: ) otazka. Mne prisla ze ci je PSP jednorazove alebo ci sa da nabijat. :mrgreen:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous
hehe, prisel mi dnes dotaz od nejakeho novacka(radsi jej nebudu jmenovat) jako PM a fakt me pobavil, tak at mate take duvod se usmat: :P :P :P :shock:

"cau...mam takovy blby dotaz...psp budu mit az na Vanoce,ale uz mam nejaky hry...jak se vklada umd do mechaniky...cely i s tim obalem nebo jen samotne umd...nejde mi totiz ten obal rozdelat ..."

Loooooo, rofl :lol: :D Me se zase jednou jeden frajes po ICQ ptal jak se vypalujou UMDcka :mrgreen:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hehe, prisel mi dnes dotaz od nejakeho novacka(radsi jej nebudu jmenovat) jako PM a fakt me pobavil, tak at mate take duvod se usmat: :P :P :P :shock:

"cau...mam takovy blby dotaz...psp budu mit az na Vanoce,ale uz mam nejaky hry...jak se vklada umd do mechaniky...cely i s tim obalem nebo jen samotne umd...nejde mi totiz ten obal rozdelat ..."

To je este normalna ( :lol: :roll: ) otazka. Mne prisla ze ci je PSP jednorazove alebo ci sa da nabijat. :mrgreen:
PSP taková drahá hračička a aby se nedala nabíjet :lol: :lol:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu