Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pro začátečníky PSP - aktualizace 15.4. 2009


Dutch

Recommended Posts

překlep, "audio tecnice" :-)
no hele s tim ti bohužel neporadim, ale nevíš náhodou jak se dostat na flash pamět :-(

flash pamet v PSP???

jj ale uš to vim... ;), ale rád si poslechnu tvoji radu jestli nějakou máš
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Hele rozumíte někdo aoudio technice a tak? Mám sluchátka Sennheiser HD 205, Parametry a specifikace:

Kmitočtový rozsah: 14 – 20 000 Hz

Harmonické zkreslení: pod 0,5 %

Citlivost: 112 dB SPL

Impedance: 32 Ohm

A potřebuju vědět, jestli je bezpečný je používat k PSP. Nevim, jakse to přesně zjišťuje. Dík P.

myslism si ze jo... kazdopadne nepouzivej ty sluchny ktere jsi dostal z psp.... to je to nejhorsi zlo mezi sluchatkama ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele rozumíte někdo aoudio technice a tak? Mám sluchátka Sennheiser HD 205, Parametry a specifikace:

Kmitočtový rozsah: 14 – 20 000 Hz

Harmonické zkreslení: pod 0,5 %

Citlivost: 112 dB SPL

Impedance: 32 Ohm

A potřebuju vědět, jestli je bezpečný je používat k PSP. Nevim, jakse to přesně zjišťuje. Dík P.

myslism si ze jo... kazdopadne nepouzivej ty sluchny ktere jsi dostal z psp.... to je to nejhorsi zlo mezi sluchatkama ;)

to je holá pravda pekelný sluchátka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele rozumíte někdo aoudio technice a tak? Mám sluchátka Sennheiser HD 205, Parametry a specifikace:

Kmitočtový rozsah: 14 – 20 000 Hz

Harmonické zkreslení: pod 0,5 %

Citlivost: 112 dB SPL

Impedance: 32 Ohm

A potřebuju vědět, jestli je bezpečný je používat k PSP. Nevim, jakse to přesně zjišťuje. Dík P.

myslism si ze jo... kazdopadne nepouzivej ty sluchny ktere jsi dostal z psp.... to je to nejhorsi zlo mezi sluchatkama ;)

Ty sluchatka muzes v klidu pouzit.

to bobo

To si jeste nevidel sluchatka od MDA compact - jdou srovnavat jen s vietnamskymi peckami za dvacku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jé, tady je tolik lidí z Jamajky až se tomu divim :-)

2Bobo: Naštěstí sem koupil Base Pack 8)

2Smarter: Já právě nevim jak přesně se to určuje, ale myslim, že tam půjde o odpor repráků v těch sluchadlech a o zesilovač v PSP no, ale co dál, to nevim. hlavně abych tim nepo.. jedno nebo druhý. Moc se v tom nevyznám. Jak si na to přišel ty?

Jo ještě sem se chtěl zeptat, jaký máte zkušenosti s těma nalepovacíma fóliema na display PSP a jestli mi může někdo nějakou doporučit. Dík P.

P.S. Nebyl by nějakej prýma Rasta spořič, nebo tapeta ( né úplně s ganjou ) stačí etiopský barvy a nebo tak. Dík č.2 :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jé, tady je tolik lidí z Jamajky až se tomu divim :-)

2Bobo: Naštěstí sem koupil Base Pack 8)

2Smarter: Já právě nevim jak přesně se to určuje, ale myslim, že tam půjde o odpor repráků v těch sluchadlech a o zesilovač v PSP no, ale co dál, to nevim. hlavně abych tim nepo.. jedno nebo druhý. Moc se v tom nevyznám. Jak si na to přišel ty?

Jo ještě sem se chtěl zeptat, jaký máte zkušenosti s těma nalepovacíma fóliema na display PSP a jestli mi může někdo nějakou doporučit. Dík P.

P.S. Nebyl by nějakej prýma Rasta spořič, nebo tapeta ( né úplně s ganjou ) stačí etiopský barvy a nebo tak. Dík č.2 :-)

to já bych klisně zkousnul s ganjou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2shadow.wizard: No myslel sem, aby to šetřilo nenjenom baterku, ale i display jako takovej. Jako, aby se do něj nevypálily nějaký ty body, nebo tak. už mám ten Logitech PGP spokojenej sem :) Jenom bych ještě potřeboval redukci na jack, aby byl do "L" jako zahnutej do strany. Logitech dělá takovou dlouhou ( a drahou :) pro dva jacky. Ale jaá bych chtěl normální, na jeden, jenom nevim jestli se vůbec dělá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevíte někdo, jak přesně vybrat paměťovku? Vim, že mi stačí 1GB, ale nevim jestli se to rozděluje podle nějaký rychlosti načítání, nebo tak něco. Prostě jestli stačí vědět, že má 1GB, nebo ještě něco víc. Díky P.
Takze pokial chces rychlejsie nacitanie ISO suborov tak kup si SANDISK. Ten cita tak 4-5MB/s

Ja mam aj Sandisk aj SONY HIGH SPEED a SONY je omnoho pomalsia pri kopirovani ISO suborov. Ale zato SONY cita rychlejsie mensie subory ako napr. DEVHOOK. Sandisk je na tuto vec pomalsi. Ale kup si radsej SANDISK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu