Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pro začátečníky PSP - aktualizace 15.4. 2009


Dutch

Recommended Posts

  • Odpovědi 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

do slozky kde mas ten psp video creator nainstalovany...to znamena ze ty dva programy z toho zipu prekopirujes do X:\Program Files\PQDVD\PSPMovieCreator a ono se te to zepta jestli chces prepsat tyhle dva programy 2x klinknes ANO a bude to fungovat..Pokud ti program pada pri nacteni DVD mas spatne kodeky v PC..ale kde je stahnout a jak na to momentalne nevim

PQDVD_PSP.exe

BatchVC.exe

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vis nad svym prispevkem mas napsano quote edit sipka nahoru sipka dolu a modra KRIZEK karta

quote=citace

edit=editovani prispevku, zmena toho co jsi napsal

sipka nahoru dolu=odpinkne te to na zacatek/konec stranky

krizek=smazani prispevku

modra karta= upozorneni na prispevek moderatorum (adminum)

a v PC opravdu nic neposeres, to bychom to sem asi nepsali :)

Je videt ze v tom mas opravdu bordel, s tim crackem se neobtezuj proste pouzivej normalni verzi to programu PSP video express, pokud by jsi chtel prevadet DVD tak pozadej nekoho ze sveho okoli kdo s PC umi at ti tam prekopiruje ten crack

Kodek (anglicky codec)= potrebne pro prevadeni a prehravani multimedialnich souboru v pocitaci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď mam zase já dotaz. Nevíte proč se mi vymazalo veškerý nastavaení psp? Normálně jsem ho uspal, potom jsem to chtěl znovu zapnout a hodilo to tu hlášku že je konfigurační soubor corrupted.

tak to se mi jeste nestalo, asi jen nejaka nahodna chyba...s tim bych se vubec neobtezoval proste znovu vypln datum cas a nick

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jenomže se mi vymazalo i to aktivovaný WMA a Flashplayer.
jaj to je blbe mno....Ale bydlis v budejkach tam je hafec hot spotu to zas aktivujes
No tak se teď byl projet a už mám zase aktivováno.

Hotspoty jsou místa kde je wifi signál a můžeš se tam s psp připojit na internet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na internet a co všechno k tomu potřebuju? Jenom PSP a v něm aktivovanej net?

Tak sem stáhnul ten Video 9, nebo tak nějak, ale při instalaci se to zaseklo, že nejde nějakej soubor pro zápis, tak sem dal "přeskočit" a tak nějak se to nainstalatérovalo :-) Tak nevim, může-li to fungovat i bez tutoho souboru..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu