Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pro Evolution Soccer 2012 ONLINE LIGA


sejvi

Recommended Posts

  • Odpovědi 532
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

krizi jsem snad překonal, tak můžem zas hrát...:)

To nechápu- v sobotu ráno spadnu až na 430 bodů, nevím co hrát, pak jednou haluzově vyhraju, začne se mi dařit a v neděli večer mám 566 bodů...:D

Přeřadí mě to do D1 a zas jsem začal prohrávat...:cry:. Asi proto, že mi to teď přiřazuje samé lepší soupeře a všichni hrajou s tou zku****ou barcou. Já toho Messiho prostě neumím zastavit...:bash: Přitom když hraju proti lepšímu soupeři, který nemá barcu, tak jsou to krásné vyrovnané zápasy nahoru dolů a padne v nich i hodně gólů. A i když prohraješ, tak máš z toho dobrý pocit, že sis super zahrál.

Jinak dneska jsme sehráli v klubové lize zápasy s demoničákem. Asi jsem mu trošku pokazil premiéru..:) Šlo vidět, že s Ajaxem běžně nehrává. Tak bys mohl Sejvi aktualizovat rychle tabulky, dokud jsem druhý..:) Je to tam pěkně našlapané. Teda až za Borkem, ten nám dává na prdel...:wohow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S honziksparticka jsem hral a dokonce i nekolik turnaju, je v pohode... ;) Treba ted nema cas.

Taky je mozne, moje zkusenost - I kdyz mam zaple PS3 nemusim u nej byt, respektive vetsinou se na nem dcera (4 roky) diva na pohadky, ktere mam nahrane na HDD. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Honzik je v pohodě, ale taky mi málokdy odpoví..:D.

Jinak dneska mám čas. Od cca 20.00, kdyby chtěl někdo dát špíl.

Začal jsem hrát s čechama a celkem se mi daří, tak je třeba to vyzkoušet..:wohow:

Doufám, že zas nedostanu čtyku od Sejviho..:party:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja ted hral s mys7er----oOo nebo tak nejak, uprimne jak sem videl ze ma barcu a all attack,tak sem vedel co bude - hrali jsme honenou na messiho a villu, mohl sem se treba pos+at ale to proste neslo, muzu rict ze sem byl urcite lepsi v obou zapasech, ale co z toho kdyz nekdo lita jak ufo a moji se ho boji a nebrani ho....

tak nekdo dalsi, kdo by mel dnes vecer cas? at si zlepsim naladu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu